Bütçe
1700-1800

tnaekc2

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır Lenovo Legion M200 mouse kullanıyordum ama kablolu olması biraz canımı sıkmaya başladı ve kalitesiz bir hissiyatı var, o yüzden yeni bir mouse arayışına girdim.
Elimin ölçüleri yaklaşık 17-18 cm uzunluk, 18-19 cm genişlik şeklinde. Tutuşum claw gripe yakın.
Bütçem 1700 TL kadar, en fazla 1800'e kadar çıkabilirim. Kablosuz mouse istiyorum.
Biraz araştırdım 1700 TL'ye Darmoshark m3s var wraithesports'ta. Bir de Delux M800 Pro var connectgame'de 1300 TL'ye ama site hakkında çok iyi şeyler duymadım, ürünün bozuk çıkması haricinde yardımcı olmuyorlarmış galiba. M3s 400 TL daha pahalı ama 2K ayrıca yazılım desteğinin daha iyi olduğunu okudum 1-2 yerde. Ancak malzeme kalitesinin biraz kötü olduğu söylenmiş, o yüzden fazla emin olamadım, uzun süre gidecek bir mouse istiyorum. Kısacası temelde bu iki mouse arasında kaldım. Hangisini almalıyım ya da bu bütçede alabileceğim daha iyi bir seçenek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam açıkçası 1700'e bile zor çıkıyorum 1800'den yukarı çıkmam da biraz zorlar gibi, aradaki farka değer mi? Gördüğüm kadarıyla bunun polling rate'i 4000 ama çok fark edilir mi?

Hocam açıkçası 1700'e bile zor çıkıyorum 1800'den yukarı çıkmam da biraz zorlar gibi, aradaki farka değer mi? Gördüğüm kadarıyla bunun polling Rate'i 4000 ama çok fark edilir mi?

Bilgisayarında 240 Hz ekran ve onu destekleyecek donanım yoksa 4000 Hz almanın anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı