1700 TL'ye Radeon HD 4650 sistem nasıldır?

Billiemyflower

Picopat
Bu hiçbir şey oynatmaz. Donanımı da aşırı eski. Ben bu kasayı anca server falan yapardım herhalde.

Oynatır ama, keyif alamayacak kadar kötü oynatır diye düşünüyorum. Günlük işlerde bile RAM az kalır.

Win10Pro lisanslı AMD 640 X4 işlemci 4 GB D2 RAM Radeon HD 4650 1G 128bit DX10 120GB sıfır SSD 160GB sıfır HDD 300W Power.
Arkadaşlar linkte attım satılmazsa 20 güne almayı düşünüyorum The Forest Skyrim vs kaldırsa iyi olur adam GTA 5 CS:GO oynatır yazmış bir de siz bakar mısınız?

Çöp hocam kazıklamaya çalışmış. En azından şunun işlemcisini öğrenebilirsin. Diğerine kıyasla çok daha iyi. Temizlik ve macun bakımı yaptın mı tamamdır.

Ya da tek tek bakmanız da daha çok işinize gelebilir. İsterseniz parçaları atayım ona göre satın alın.

Eğer adamın işlemcisi 3. nesilse gerçekten benim attığıma bakmak zorunda değilsiniz.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...slemci-fani-dnr-sata-kablosu-1071931956/detay bu ilanda ram vb istemeyip daha çok indirim isteyebilirsin.

Ve bu ekran kartını tercih etme şansın da var.

Verdiğim 2 sistemde tek tek olanın avantajı senin pazarlık etmene bağlı. Uğraşamam dersen ki bence uğraşabilirsin. Toplu olanı alıp temizlik ve macun yenileme yap. Önce işlemci öğren ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çöp hocam kazıklamaya çalışmış. En azından şunun işlemcisini öğrenebilirsin. Diğerine kıyasla çok daha iyi. Temizlik ve macun bakımı yaptın mı tamamdır.

Ya da tek tek bakmanız da daha çok işinize gelebilir. İsterseniz parçaları atayım ona göre satın alın.

Eğer adamın işlemcisi 3. nesilse gerçekten benim attığıma bakmak zorunda değilsiniz.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...slemci-fani-dnr-sata-kablosu-1071931956/detay bu ilanda ram vb istemeyip daha çok indirim isteyebilirsin.

Verdiğim 2 sistemde tek tek olanın avantajı senin pazarlık etmene bağlı. Uğraşamam dersen ki bence uğraşabilirsin. Toplu olanı alıp temizlik ve macun yenileme yap. Önce işlemci öğren ama.
Şimdi inceleyeceğim çok teşekkürler bilgi ve fikri verdiğiniz için

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...slemci-fani-dnr-sata-kablosu-1071931956/detay bu ilanda RAM vb istemeyip daha çok indirim isteyebilirsin.

İlk attığınız linkte iyi görünüyordu ekran kartını istemesem ve sizin son attığınız linkteki ekran kartını taksak daha iyi olur mu ve ilkte ki anakart mı iyi sizin attığınız mı iyi.

İlkte kesin bilgiler yok ancak ortalama o civarda anakartlar aslında işte. satıcıya işlemci ve anakartı sorabilirsiniz. ancak ekran kartını vermeyip sistemi satacağını sanmıyorum. eğer öyle yaparsa evet diğer ekran kartını alıp takabilirsiniz.

Geri
Yukarı