17000 TL bütçe ile laptop vs masaüstü

Bütçe
17000 TL

XXFuRKaNXX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Okçu
Merhaba bilgisayar almak istiyorum ve masaüstü ve dizüstü arasında kalıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.
(Link atarak tavsiye verirseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayar almak istiyorum ve masaüstü ve dizüstü arasında kalıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.
(Link atarak tavsiye verirseniz sevinirim)

Bu size bağlı çok değişkenlik gösterir eğer performans istiyorsanız masaüstü eğer yanımda taşırım gezerim vb. diyorsanız dizüstü alınır.

Gezilmeyecekse laptop almak için 1 tane bile sebep yok.

Bende aynı durumdaydım dostum. Kendime masaüstü aldım (sipariş ettim daha almadım). Yaklaşık 9.000 TL'ye sistem 3.000 TL'de monitör tuttu. Bütçem 19.000 TL civarıydı ve kalan bütçeyede laptop almayı düşünüyorum.

Not: Bilgisayar mühendisliği okuyorum o yüzden laptop almam gerek.

Bende aynı durumdaydım dostum. Kendime masaüstü aldım (sipariş ettim daha almadım). Yaklaşık 9.000 TL'ye sistem 3.000 TL'de monitör tuttu. Bütçem 19.000 TL civarıydı ve kalan bütçeyede laptop almayı düşünüyorum.

Not: Bilgisayar mühendisliği okuyorum o yüzden laptop almam gerek.
Aslında masaüstü almasanız da olurmuş bence.

Kesinlikle masaüstü, genellikle laptoplar çok ısınıyor. Tam bir performans sağlayacak modeller ise masaüstünden çok çok daha pahalı. Hiç gereği yok belirttiğin fiyata başını ağrıtmayacak bir sistem alabilirsin.

Hocam ne için kullanacağını yazmamışsın ama anladığım kadarıyla taşınabilsin de istiyorsun ama laptop alma ya, o kadar diyorum. (tecrübe konuşuyor)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı