17000 TL laptop önerisi

Hocam şimdi ben oyun oynamam ha çok canım sıkıldı sıradan bir oyun açarım ders çalışırım ve yazılım, tasarımla çok uğraşırım. Buna göre bir laptop önerir misiniz?

Hocam şimdi ben oyun oynamam ha çok canım sıkıldı sıradan bir oyun açarım ders çalışırım ve yazılım, tasarımla çok uğraşırım. Buna göre bir laptop önerir misiniz?

Hocam bunlar her ihtiyacınızı görür, donanımları güçlü olduğundan dolayı Gaming laptop deniyor.

Hocam şimdi ben oyun oynamam ha çok canım sıkıldı sıradan bi oyun açarım ders çalışırım ve yazılım,tasarımla çok uğraşırım.Buna göre bir laptop önerir misiniz?
Hocam arkadaşın önerdigi model adobe python c+ tarzı uygulamaları için gayet yeterli olur (render falan işlerini yapmayacaksanız 64 çok fazla olur zaten rami sonradan artırabilirsiniz +dual channel yapın)
Benimde kullanış amacım öyle arada sıkılınca oyun açarsamda kaliteli oynıyım diye ekran kartı iyi olsun zaten +15bin üzeri para verecekseniz 1660ti bile düşük kalıyor bari iyi birşey olsun
Arkadaşın attıgı monsterın o kasası gayet güzel (ölü pixel,ışık sızması yoksa temiz kullanırsanız 5 yıl gider)
Ben t7 v19.7 modelini bugün yarın sipariş edicem onun dışında msi alpha 17 düşünüyordum stoklarda yok malesef

Monster'ı boşverin.Isınma sorunları vs. çok uğraşırsınız.https://www.amazon.com/HIDevolution-Zephyrus-GA503QR-3200MHz-Windows/dp/B08VFDYY7S/ref=sr_1_5?dchild=1&keywords=rtx+3070+laptop&qid=1613412222&sr=8-5.Vergilerle 15.365 TL.
hangi yazılım programları için kullanıcısın
64 biraz fazla olur
1650ti almayın o fiyata çokta iyi bi ekran kartı degil ekran kartını yükseltmezsin
Hocam şimdi ben oyun oynamam ha çok canım sıkıldı sıradan bi oyun açarım ders çalışırım ve yazılım,tasarımla çok uğraşırım.Buna göre bir laptop önerir misiniz?
Hocam arkadaşın önerdigi model adobe python c+ tarzı uygulamaları için gayet yeterli olur (render falan işlerini yapmayacaksanız 64 çok fazla olur zaten rami sonradan artırabilirsiniz +dual channel yapın)
Benimde kullanış amacım öyle arada sıkılınca oyun açarsamda kaliteli oynıyım diye ekran kartı iyi olsun zaten +15bin üzeri para verecekseniz 1660ti bile düşük kalıyor bari iyi birşey olsun
Arkadaşın attıgı monsterın o kasası gayet güzel (ölü pixel,ışık sızması yoksa temiz kullanırsanız 5 yıl gider)
Ben t7 v19.7 modelini bugün yarın sipariş edicem onun dışında msi alpha 17 düşünüyordum stoklarda yok malesef
Hocam o laptopa baktım ama bana RAM biraz yetersiz geldi haricinde ise SSD de aynı şekilde bu laptopta konfigürasyon seçeneği yokmu ekran kartı iyi fakat pahalı olduğu için biraz diğer donanımlar dan kısılmış sanki ayrıca fiyat sıkıntı değil ama bu laptop biraz oyun odaklı sanki ben performans odaklı istiyorum

Beyefendi bir bildiğim var ki monster öneriyorum. Kırın marka ön yargınızı, araştırma yaparak yorum yapın. Ayrıca en iyi tavsiye kimin yarışması yapmıyoruz, alternatif sunuyoruz. Diğerlerini boşver benim attığım daha iyi demenize gerek yok.
Hocam Monster kullanan tanıdıklarım var ve hepsi böyle söylüyor.Araştırdım ve böyle gerçekten.Mesela biri PSU önerisi diye bir konu açsa ben ona Powerboost atamam mesela.
@Turkish Kebab neden kızgın attın?

Hocam Monster kullanan tanıdıklarım var ve hepsi böyle söylüyor. Araştırdım ve böyle gerçekten. Mesela biri PSU önerisi diye bir konu açsa ben ona Power Boost atamam mesela.
@Turkish Kebab neden kızgın attın?

Zaten dediğim noktaya geliyoruz, Monster'ın bir sürü modeli var hepsi birbirinden farklı kalite ve sorunlara sahip. Ben sorun olmayan kaliteli olanı öneriyorum. Arkadaşlarınız muhtemelen Abra sahibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı