17000 TL sistem önerisi

Bütçe
17000

meriç tan

Hectopat
Herkese merhaba, şu anda Casper Excalibur G770 bilgisayar kullanmaktayım ve GTX 1650 i710750H işlemciye sahibim. Günümüz oyunlarında FPS sıkıntısı yaşamaya başladım ve yeni bir masaüstü PC'ye geçme kararı aldım bütçem 17000 TL daha önce hiç masaüstü kullanmadım bundan dolayı pek bir bilgim yok oynadığım oyunlar genelde AAA oyunlar yeni çıkan çoğu oyunu rahat oynayabileceğim ve beni uzun sre götürecek bir sistem arıyorum. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

RAM'ler 3600.
SSD 1TB Kingston yapıp alabilirsin. Monitor dahil mi bilmediğim için kasa attım.

Teşekkürler AMD ekran kartları performansda sıkıntı yaşatır mı bu fiyata RTX'li sistem toplayabilir miyim aynı performansta daha önce hiç kullanmadığım için bilgim yok kusura bakmayın.

Teşekkürler AMD ekran kartları performansda sıkıntı yaşatır mı bu fiyata RTX'li sistem toplayabilir miyim aynı performansta daha önce hiç kullanmadığım için bilgim yok kusura bakmayın.
Daha uzun götürmesi acisindan bu sistem şuanda en uygunu hocam.

Nvidia isterseniz ise Kart 3060Tİ GDDR6X. İşlemci 5600. Anakart 550MK.

Adata XPG Gammix D30 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U32008G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bi' nevi arkadaşın attığına benzedi ama daha ucuz tutuyor sanırsam.

Daha uzun götürmesi acisindan bu sistem şu anda en uygunu hocam.

NVIDIA isterseniz ise kart 3060 Ti GDDR6X. İşlemci 5600. anakart 550mk.

Peki RTX 3060 Ti ve 6700XT arasında performans farkı var mı hangisi daha stn.

Yeni konular

Geri
Yukarı