17000 TL sistem önerisi

Monitör olarak bunu alırsanız çok iyi olur.
Bu arada 3070 sistemin SSD'sini Corsair MP600 yaparsanız süper ötesi olur.

Düşüneceğim, teşekkürler.

Evet ama dram bulunmuyor ve okuma yazma hızı düşük MP600 de tercih edilebilir bu yüzden.
Oyun için alıyorsa DRAM olmamasının bi önemi yok zaten bişe değişmez. Yüksek boyutlu kopyalama falan yapıyorsa işini bir miktar daha fazla hızlı görebilir. Ben olsam diğer türlüde yine almazdım denk fiyattan 1TB varsa. Tabi konu sahibine kalmış.

Şahsen dramin o kadar bir etkisi olmadığını düşünüyorum zaten bilgisayarda fazla vakit geçirmiyorum geçireceğim zaman da 1-2 hadi 3 saat oyun oynuyorum işlerimi hallettikten sonra. SSD konusunda bir bilgim yok bu konuyu size bırakıyorum ara sıra Adobe Premiere ile zaman geçiriyorum montaj yapmaktan hoşlanıyorum ve ara sırada kodlama ile uğraşıyorum.

Şahsen dramin o kadar bir etkisi olmadığını düşünüyorum zaten bilgisayarda fazla vakit geçirmiyorum geçireceğim zaman da 1-2 hadi 3 saat oyun oynuyorum işlerimi hallettikten sonra. SSD konusunda bir bilgim yok bu konuyu size bırakıyorum ara sıra Adobe Premiere ile zaman geçiriyorum montaj yapmaktan hoşlanıyorum ve ara sırada kodlama ile uğraşıyorum.
Knk aslında her halükarda 1TB gerekli diye düşünüyorum ben seçim sana kalmış orda Kingston'da var.

Geri
Yukarı