1700TL Gainer ve Kreatin önerisi

Altay tankı

Femtopat
Daha fazla  
Sporda 1. yılım şu anda güç artışı ve hacim sağlayacak bir supplement arıyorum. Tanıdık çevre kreatin ile gainer önerdi.
Sizin bir öneriniz var mı? İkisi için maksimum bütçem 1600, 1700 üste çıkmam pek mümkün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Alabilceklerin arasından en iyi Gainer bu, Creatine olarak marka farketmiyor fakat ben sana yinede bütçene uygun en kaliteli ve ucuz Creatine önerdim.

Creatine paran yetmez ise daha ucuz olarak Ocean ve Grizzone alabilirsin güvenleri tartışabilir fakat alınabilir.

MySupplement daha ucuza geliyorsan onuda alabilirsin.

Yada gramajlarını düşürebilirsin.

Sporda 1. yılım şu anda güç artışı ve hacim sağlayacak bir supplement arıyorum. Tanıdık çevre kreatin ile gainer önerdi.
Sizin bir öneriniz var mı? İkisi için maksimum bütçem 1600, 1700 üste çıkmam pek mümkün değil.

Hocam şahsen gainer önermem. Birçok sporcu şekerlerle dolu bos bir supplement oldugunu söylüyor şahsen benim görüşümde öyle. Onun yerine sadece creatin alip tavuk veya et gibi doğal şeylere yatirim yapmanizi oneririm hiç olmazsa protein tozu.

Hacim kazanmam için tanıdık önermişti " genellikle protein açığım oluyor o yüzden protein tozunu'da düşünüyorum önceden supplementleri kullandım şimdide yabancı firma kullanmayı düşünüyorum belki fark vardır diye aklımda reflex' scitec' olimp' var

Hacim kazanmam için tanıdık önermişti " genellikle protein açığım oluyor o yüzden protein Tozunu'da düşünüyorum önceden supplementleri kullandım şimdi de yabancı firma kullanmayı düşünüyorum belki fark vardır diye aklımda reflex' Scitec' olimp' var.

Hocam creatin ve protein tozu haric baska bir supplement kullanmadigim icin onlarda pek yardim edemem. @Aras the Great arkadas bu konularda daha bilgili yanlış bir bilgi vermeyeyim.

Hacim kazanmam için tanıdık önermişti " genellikle protein açığım oluyor o yüzden protein tozunu'da düşünüyorum önceden supplementleri kullandım şimdide yabancı firma kullanmayı düşünüyorum belki fark vardır diye aklımda reflex' scitec' olimp' var
Protein ihtiyacın KiloX1.6 kadardır eğer bunu karşılayabiliyorsan almana kesinlikle gerek yok, eğer var ise bütçe belirtirsen ürün önerebilirim.

Protein ihtiyacın KiloX1.6 kadardır eğer bunu karşılayabiliyorsan almana kesinlikle gerek yok, eğer var ise bütçe belirtirsen ürün önerebilirim

Protein tozuna o kadar bütçe ayırmaya değer mi hocam yani marka farkına ona göre harcama yapalım fark yoksa fazla şayet uygun olan supplementlerin ürününe devam edeceğim 1600 1700

Maks bütçem 1600 1700*

Protein tozuna o kadar bütçe ayırmaya değer mi hocam yani marka farkına ona göre harcama yapalım fark yoksa fazla şayet uygun olan supplementlerin ürününe devam edeceğim 1600 1700.

Hocam Proteinocean hem uygun fiyat hem Türk yapımı. Bence Proteinocean onerimdir.

Protein tozuna o kadar bütçe ayırmaya değer mi hocam yani marka farkına ona göre harcama yapalım fark yoksa fazla şayet uygun olan supplementlerin ürününe devam edeceğim 1600 1700

Maks bütçem 1600 1700*
Benim önerim sadece Creatine olur onun dışında supplementleri gereksiz buluyorum.

Hocam Proteinocean hem uygun fiyat hem Türk yapımı. Bence Proteinocean onerimdir.
Bu bütçeye Ocean alınmaz.

Geri
Yukarı