1700TL'ye VGN Dragonfly F1 Pro mu endgame XM2we mi?

Razerın dongleı 30 dolar kendi sitesinde. En az 20 dolar olur. TR'ye gelmesi vs. derken bi tık pahalıya patlayabilir. Aradaki fiyat farkına çok değmez bence.

3370 sensör kullanıyor. 63 gram gibi hafif de sayılmayacak bir ağırlığa sahip. Sadece 2 adet renk seçeneği var, türkiyedeki satıcısı ConnectGame müşteri hizmetleri konusunda rezalet. Yeterlidir umarım.
Coatingi gayet iyi, sensör farkı hissedilmez.

63 gram hafif değil mi?

Bende XM2we ile VGN Dragonfly arasında kaldım. Sahpe i G PRO X'e daha çok benzediği için F1 alacağım ama F1'ler arasında hangisini almam gerektiğini bilmiyorum büyük ihtimal 4000 Hz dongle almam ama diğer modellerde pil ömrü daha fazla F1 ile F1 Pro arasında çok bir fark yok(25h) o yüzden değmez ama F1 ile F1 Pro Max arasında 90 saat fark var ama 600 TL fark var bu farkın değeceğini zannetmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar artık XM2we alabileceksem de almayacağım 2100 TL olmuş.
H. O

Son düzenleme:
Bende XM2we ile VGN Dragonfly arasında kaldım. Sahpe i G PRO X'e daha çok benzediği için F1 alacağım ama F1'ler arasında hangisini almam gerektiğini bilmiyorum büyük ihtimal 4000 Hz dongle almam ama diğer modellerde pil ömrü daha fazla F1 ile F1 Pro arasında çok bir fark yok(25h) o yüzden değmez ama F1 ile F1 Pro Max arasında 90 saat fark var ama 600 TL fark var bu farkın değeceğini zannetmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar artık XM2we alabileceksem de almayacağım 2100 TL olmuş.
H. O
bende bu gün parayı hazır ettim xm2we pahalanmış f1 f1 pro arasında kaldım dongle almayı bende düşünmüyorum

bende bu gün parayı hazır ettim xm2we pahalanmış f1 f1 pro arasında kaldım dongle almayı bende düşünmüyorum
F1 almıştım dün. Bugün havaleyle 350 tl fiyat farkını ekleyip Proya çevirdim siparişi. İleride 4k dongle alma ihtimalim var ve kullandığı çip ve bağlantı teknolojisi olarak Pro modellerin f1 den üstün olduğunu daha sonra izlediğim videolarda gördüm. Ayrıca her ne kadar 25 saat fark olsada 40 saat bana çok az geldi.

F1 ve F1 Pro'ya 100 TL zam gelmis, once mi aldiniz sonra mi merak ettim.

Zamdan önce aldım.

Hocam bende şimdi düz F1 aldım gelince yorumumu yaparım.

Hocam biraz uzun zaman oldu ama güzel bir şekilde deneyimledim ilk yorumlarım 100 gr mouseden 50 gr bir fareye geçiş yapınca biraz sensitivity ile uğraştım onun dışında farenin scroll tuşu kademeli CS de benim zıplama tuşum scroll ile ve bazen zıplamak da zorlanıyordum zamanla alışılıyor onun dışında mouse güzel alınabilir mouse ve rakiplerine gelen kur artışlarından dolayı bu mouse şu anda alınabilecek F/P farelerden biri şarjıda gayet yeterli arada video izlerken 15 30 dk koyuyorum yeterli oluyor 15 dk da 30 şarj oluyor sormak istediğiniz konular var ise sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı