170x75x75 ölçülerinde oyuncu masası önerisine

YJMalmsteen

Centipat
Merhaba,

Minimum 170x75x75 ölçülerinde (maksimum 180) ve ortalama 30 kg kasayı taşıyabilecek bir masa arıyorum fakat bir türlü bulamadım. Boyutlar tuttuktan sonra bütçe önemli değil.
Benzer boyutlarda masa kullanan arkadaşlarımız varsa tavsiyelerini almayı çok isterim.
Kablo toplama ile ilgili bir aparata sahipse ekstra güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Minimum 170x75x75 ölçülerinde (maksimum 180) ve ortalama 30 kg kasayı taşıyabilecek bir masa arıyorum fakat bir türlü bulamadım. Boyutlar tuttuktan sonra bütçe önemli değil.
Benzer boyutlarda masa kullanan arkadaşlarımız varsa tavsiyelerini almayı çok isterim.
Kablo toplama ile ilgili bir aparata sahipse ekstra güzel olur.
Tam istediğin ölçülere göre bir masa bulman bir tık zor. Özel yaptırabilirsin.

Çok spesifik boyutlar bunlar. Olduğunu zannetmiyorum varsa bile pahalıdır. Arkadaşın dediği gibi özel yaptırabilirsin. Kendine göre de 1-2 eklenti yaptırabilirsin hem.

Tam istediğin ölçülere göre bir masa bulman bir tık zor. Özel yaptırabilirsin.
Çok spesifik boyutlar bunlar. Olduğunu zannetmiyorum varsa bile pahalıdır. Arkadaşın dediği gibi özel yaptırabilirsin. Kendine göre de 1-2 eklenti yaptırabilirsin hem.
İstanbulda işini düzgün yapan bir yer biliyor musunuz peki referans olabileceğiniz? Daha önce böyle bir masaya ihtiyaç duymadığım için hiç bilgim yok nasıl kime yaptırılır..vs tarzı konularda.

Ikea da vardi sanirim yükseklik ayarli bir model ama cok pahali 13k civari fiyati vardi.

Ikea da vardi sanirim yükseklik ayarli bir model ama cok pahali 13k civari fiyati vardi.
Evet onu biliyorum Uppspel olması lazım fakat hem eni 80cm (masayı koymayı düşündüğüm alanda en fazla 75 olması gerekli) hem de motorlu yükseklik ayarı olmasına ihtiyacım yok şu an. Motorlu olması gereksiz yükseltmiş fiyatını. Sabit ayak seçeneği yapmış olsalardı düşünürdüm belki.
Ufak sanayiye gideceksiniz, marangozcuları gezeceksiniz.
Ufak sanayi dediğiniz belli bir yerden mi bahsediyorsunuz yoksa genel olarak mı söylediniz? Marangozlar nerede vardır, toplandıkları bir bölge bulunabiliyor mu..vs onu bilmiyorum hiç çünkü.

Evet onu biliyorum Uppspel olması lazım fakat hem eni 80cm (masayı koymayı düşündüğüm alanda en fazla 75 olması gerekli) hem de motorlu yükseklik ayarı olmasına ihtiyacım yok şu an. Motorlu olması gereksiz yükseltmiş fiyatını. Sabit ayak seçeneği yapmış olsalardı düşünürdüm belki.

Ufak sanayi dediğiniz belli bir yerden mi bahsediyorsunuz yoksa genel olarak mı söylediniz? Marangozlar nerede vardır, toplandıkları bir bölge bulunabiliyor mu? Vs onu bilmiyorum hiç çünkü.

Size şöyle bir güzellik yapayım, siz bulunduğunuz il ve ilçeyi Google'a yazarak yanına marangoz ekleyip dükkanları arayıp görüşebilirsiniz.

Ufak sanayi dediğiniz belli bir yerden mi bahsediyorsunuz yoksa genel olarak mı söylediniz? Marangozlar nerede vardır, toplandıkları bir bölge bulunabiliyor mu..vs onu bilmiyorum hiç çünkü.
Dostum benim gibi yapabilirsin iki adet ikea keson al üzerine de masa tablasi yaptir istedigin ölçülerde monte etmesi de gayet basit.

İstanbul'da işini düzgün yapan bir yer biliyor musunuz peki referans olabileceğiniz? Daha önce böyle bir masaya ihtiyaç duymadığım için hiç bilgim yok nasıl kime yaptırılır. Vs tarzı konularda.

İstanbul'da bilmiyorum fakat marangozlar veya böyle dolap falan yapan yerler var oralar yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı