1719 TL'ye DualSense alınır mı?

Tekrar stok gelir mi? Geç kaldım.

Şehrinizdeki bütün Vatan Bilgisayar'ları arayın stok var mı diye yoksa eğer yakın zamanda stok gelecekse ödemeyi şimdiden yapayım bana ayırttırın değil bu şekilde halledemezseniz, MediaMarkt stoklarını kontrol edin bence yıl bitmeden son bir kez daha gelecektir 1300TL'den stoklara web stoku bitse bile mağaza stoklarına bakmayı unutmayın.

Şehrinizdeki bütün Vatan Bilgisayar'ları arayın stok var mı diye yoksa eğer yakın zamanda stok gelecekse ödemeyi şimdiden yapayım bana ayırttırın değil bu şekilde halledemezseniz, MediaMarkt stoklarını kontrol edin bence yıl bitmeden son bir kez daha gelecektir 1300TL'den stoklara web stoku bitse bile mağaza stoklarına bakmayı unutmayın.
MediaMarkt'a bugün gittim stok yoktu.

Ben aynı paraya full set Nintendo Wii tercih ettim, kış tatiline 1.5 hafta kaldı eve gidince deneyeceğim çok keyif alacağımı düşünüyorum.

İstanbul'dayım stok var gözüküyor ama gittiğim iki Arçelik mağazası da elimizde yok dedi.
Maalesef arçelik stokları yanlış gösteriyor bir kaç gündür. Ben de PS5 almak için aradım, stoklar güncellenmedi bir türlü dediler. Artık bakalım ne kadara alacağız..

D&R'dan siyah modelini aldım hemen geldi. Dağıtım sorumlusu baya ilgiliydi hiçbir sorun yaşamadım. Stok bekleyeceğime 200 tl daha verdim.

Maalesef arçelik stokları yanlış gösteriyor bir kaç gündür. Ben de PS5 almak için aradım, stoklar güncellenmedi bir türlü dediler. Artık bakalım ne kadara alacağız..

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı