2.449 TL'ye DualSense alınır mı?

PS kolu alacaksanız Nacon Revolution serisinden bakmanızı öneririm.
Yukarıdaki 9.nesil de çok iyidir.

Bende Duracell marka var 4 adet, bir de şarj cihazı. 4 tane 2500 mAh alırsan biri bittiğinde değiştirip yoluna devam edersin. Bataryanın pil kadar uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. İleride piller sorun çıkartsa bile ki bu yıllar alır, yeni pilleri alıp devam edersin.
Teşekkür ederim sanırım Xbox Controller alacağım. Pil konusuna gelirsek; Hemen alamayabilirim. Alana kadar kablolu bağlantı ile idare ederim en kötü. Evde çok eskiden kalma bir pil şarj cihazımız vardı fakat nerededir Allah bilir. Onu arayacağım, belki şarj cihazına ihtiyacım kalmaz. BT adaptöre gerek yok laptop kullanıyorum çünkü. Ona da masraf yapmama gerek kalmayacak.

@anifraxe duracel gereksiz pahalı ve sanıldığı kadar kaliteli değil. Yaşadığınız yerde IKEA varsa oradan şarj aleti ve pil alabilirsiniz, piyasanın en ucuzu ve en kalitelisi onlar. IKEA yoksa bu seti alabilirsiniz, alırken Nays kullanın %10 iade yapar.
Orijinal Xbox bataryası zorunlu değil, normal pil alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim, önerinizi göz önünde bulunduracağım. İstanbulda yaşıyorum, IKEA'ya gidebilirim problem değil. Alacağım vakit bunu aklımda tutacağım. Nays ile alamıyorum çünkü Kredi kartı ile taksitle alırım muhtemelen. Ya da alacağım vakit nakit parayla alacak olursam dediğiniz gibi yaparım.

PS kolu alacaksanız Nacon Revolution serisinden bakmanızı öneririm.
Yukarıdaki 9.nesil de çok iyidir.
Xbox controller alacağım yüksek ihtimalle. Teşekkür ederim ilginize.

Arkadaşlar, ekstra şarj standıdır ıvır zıvırdır vs. böyle masrafları olacak Xbox Controllerin bana. Yani araştırdığım kadarıyla öyle sanırım hayatımda hiç Xbox Controller kullanmadım. Bu konu hakkında neler söylersiniz? Ekstra ne kadar bir masraf yapmam gerekecek Xbox controller için? Eğer çok fazla masraf edeceksem hiç gerek yok Xbox Controllere. Konuyu tam olarak okumadan mı yorum yaptınız bilmiyorum ama artık PC için şu çok uyumludur bu çok uyumludur demek doğru değil diye düşünüyorum. Sonuçta birçok oyunda Steam sayesinde Dualsense desteği var. Eğer yoksa da DSX vs. Gibi programlar bu işi çözüyor. Xbox Controller için ne kadar bir ek masrafa girmem gerekiyor bir bilginiz var mıdır acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Ben her türlü DualSense tercih ederdim, DSX programı da mükemmel bir şey kontrolcünün PS'de çalışan neredeyse tüm özelliklerini kullanabiliyorsun. DSX almayı ihmal etmeyin.

Ben her türlü DualSense tercih ederdim, DSX programı da mükemmel bir şey kontrolcünün PS'de çalışan neredeyse tüm özelliklerini kullanabiliyorsun. DSX almayı ihmal etmeyin.
Xbox Controller'i sipariş verdim hocam. Kargo parasıyla beraber Dualsense ile hemen hemen aynı paralara denk geldi ama Dualsense de ki Adaptive Trigger vs. gibi ayarlar dikkatimi çekmiyor açıkçası. Şarj konusu vs. gibi konularda daha ekonomik ve avantajlı olduğu için Xbox Controller tercih ettim. İlerleyen süreçte de 4 tane pil alırım sınırsız süreyle kablosuz şekilde oynayabilirim rahat rahat diye düşündüm. Dualshock 4 gamepadimde DS4 Windows kullanıyordum ve sürekli sıkıntı çıkartıyor bu program. DSX nasıldır bilemiyorum ama farkı yoktur herhalde diye düşünüyorum. DS4 Windows uygulamasında Hidhide programını indirmeme rağmen bir süre sonra gamepadde çift tıklama sorunu oluyordu. Gamepad tester sitesinde tek gozukmesine rağmen bir oyuna girince kafayı yiyordu program ve gamepad. Bunu ise DS4 Windows programını ve Vigem gamepad driverlarını silip tekrar yüklemek çözüyordu. Bu da sürekli bir döngüye giriyordu. Ya bunları anlatıyorum ama bana koyan şeyler değil bunlar açıkçası. Bunlarla uğraşırdım Dualsense için fakat pil süresi etkeni bu kararı vermemde en büyük etken oldu. 4 pil ile sınırsız sürede kablosuz kullanabilmek büyük + bence. Hem bu yaşıma kadar PS4 e kadar tüm Playstationlara ve gamepadlare sahip olduğum için artık bir değişiklik istiyorum. Xbox Controlleri de çok merak ediyorum.

Xbox Controller'i sipariş verdim hocam. Kargo parasıyla beraber Dualsense ile hemen hemen aynı paralara denk geldi ama Dualsense de ki Adaptive Trigger vs. gibi ayarlar dikkatimi çekmiyor açıkçası. Şarj konusu vs. gibi konularda daha ekonomik ve avantajlı olduğu için Xbox Controller tercih ettim. İlerleyen süreçte de 4 tane pil alırım sınırsız süreyle kablosuz şekilde oynayabilirim rahat rahat diye düşündüm. Dualshock 4 gamepadimde DS4 Windows kullanıyordum ve sürekli sıkıntı çıkartıyor bu program. DSX nasıldır bilemiyorum ama farkı yoktur herhalde diye düşünüyorum. DS4 Windows uygulamasında Hidhide programını indirmeme rağmen bir süre sonra gamepadde çift tıklama sorunu oluyordu. Gamepad tester sitesinde tek gozukmesine rağmen bir oyuna girince kafayı yiyordu program ve gamepad. Bunu ise DS4 Windows programını ve Vigem gamepad driverlarını silip tekrar yüklemek çözüyordu. Bu da sürekli bir döngüye giriyordu. Ya bunları anlatıyorum ama bana koyan şeyler değil bunlar açıkçası. Bunlarla uğraşırdım Dualsense için fakat pil süresi etkeni bu kararı vermemde en büyük etken oldu. 4 pil ile sınırsız sürede kablosuz kullanabilmek büyük + bence. Hem bu yaşıma kadar PS4 e kadar tüm Playstationlara ve gamepadlare sahip olduğum için artık bir değişiklik istiyorum. Xbox Controlleri de çok merak ediyorum.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Siz hangisini kendinize uygun gördüyseniz o daha iyidir. Bende de orijinal DualShock 4 vardı, reset tuşuna iğne sokunca bozuldu 😅

Geri
Yukarı