174 liraya RDR2 ve Cyberpunk 2077 alınır mı?

Reax

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Steam kullanmasını seven biriyim Epic Games arayüzü çok yavaş ve işlemci sömürdüğü için bugüne kadar pek bulaşmadım fakat bu teklif bayağı iyi gibi. Sizce alınır mı yoksa Steam'den ayrı ayrı mı alayım? CP2077 şu an 124 TL RDR2 de 150 liralara düşüyor indirimde toplam 274 tutuyor. Siz olsanız 100 TL daha fazla verip Steam'den mi alırdınız?
RDR2 Ultimate bu arada ama story modda takılacağım için pek önemli değil sanki.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-25 232100.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-25 232100.png
    175,7 KB · Görüntüleme: 81
RDR 2'de Ultimate Edition'a o parayı verecek bir şey yok bence onun yerine RDR 2'yi normal alın onun yerine başka bir oyun koyun.
Sorunuzun cevabına gelirsek: Evet değer.

RDR 2'de Ultimate Edition'a o parayı verecek bir şey yok bence onun yerine RDR 2'yi normal alın onun yerine başka bir oyun koyun.
Sorunuzun cevabına gelirsek: Evet değer.

Peki hocam Epic Launcher optimizasyon bakımdan kötü bu oyunlarda herhangi bir performans farkı yaşatır mı Steam'e kıyasla.

Online sizin için önemli değilse RDR 2 standart versiyonu alın böylece iki oyun 130 TL kupon ile 144 TL'ye gelecek. Bu konuyu açmaman lazımdı. Aynı oyunlar için 130 TL daha fazla vereceksin diğer türlü sence mantıklı mı? Her zaman derim oyun nerede ucuzsa oradan alın oyunlarınızı. Kendim de aynı şekilde RDR 2 ve Cyberpunk'ı Epic Games'ten aldım. Epic Games Store'u ilk kurulduğu zamandan beri de kullanıyorum hiçbir sıkıntı çekmedim sadece Steam'e göre indirime hızı biraz yavaş o kadar. Kısacası değer iki oyunda bu fiyata kaçmaz. Zaten bir tanesi bedava gelmiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı