RDR2 ve Cyberpunk 2077 alınmalı mı?

Romeochibi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Genelin aksine mobil oyunlardan daha çok keyif alıyorum, yatağa kurulup uzanarak oyun oynamak bana çok keyif veriyor. Bilgisayar oyunları oynarkense çok sıkılıyorum, mobil oyunlar gibi hızlıca akmıyorlar ve bol bol ara sahne oluyor, ara sahneyi geçeyim dersen oyunu tam olarak anlayamıyorsun.

Epic'teki indirimlerden RDR2 ve Cyberpunk almak istiyorum ama sırf huyumu bildiğimden almaya korkuyorum, bazen diyorum keşke teknoloji gelişse de mobil cihazlarda da böyle oyunlar oynasak :) Telefondan oynadığım oyunlarda oyunla doğrudan etkileşim içindeyim dokunmatik ekran sayesinde ama PC oyunlarında klavye+mouse kombinasyonu bir tık araya mesafe koyuyor galiba bunun da etkisi var.

Konu uzadıkça uzadı, asıl soruma geleyim; kur güncellenecek muhabbetleri dönüyor, uyguna bu iki oyunu oynamasam bile alayım mı sizce? Değer mi? (Mobilde ML:BB oynuyorum, hem bu kadar kanserleyip hem de bu kadar saran bir oyun görmedim, aksiyon hiç bitmiyor :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Genelin aksine mobil oyunlardan daha çok keyif alıyorum, yatağa kurulup uzanarak oyun oynamak bana çok keyif veriyor. Bilgisayar oyunları oynarkense çok sıkılıyorum, mobil oyunlar gibi hızlıca akmıyorlar ve bol bol ara sahne oluyor, ara sahneyi geçeyim dersen oyunu tam olarak anlayamıyorsun.

Epic'teki indirimlerden RDR2 ve Cyberpunk almak istiyorum ama sırf huyumu bildiğimden almaya korkuyorum, bazen diyorum keşke teknoloji gelişse de mobil cihazlarda da böyle oyunlar oynasak :) Telefondan oynadığım oyunlarda oyunla doğrudan etkileşim içindeyim dokunmatik ekran sayesinde ama PC oyunlarında klavye+mouse kombinasyonu bir tık araya mesafe koyuyor galiba bunun da etkisi var.

Konu uzadıkça uzadı, asıl soruma geleyim; kur güncellenecek muhabbetleri dönüyor, uyguna bu iki oyunu oynamasam bile alayım mı sizce? Değer mi? (Mobilde ML: BB oynuyorum, hem bu kadar kanserleyip hem de bu kadar saran bir oyun görmedim, aksiyon hiç bitmiyor :D)

Almaya değer tabii ki özellikle RDR2'de. Cyberpunk'da güzel bütçen varsa ikisini de al derim yoksa RDR2 derim.

Konu açmak istemedim. Dün Epic'ten AC Odyssey delux Edition indireyim dedim 109 GB. Fakat, Ubisoft Connect ile indirdiğimde 76 GB. Fark nedir?

Bendeki versiyonunda Bütün DLC'li hali var. 122 GB yer kaplıyor. Ubisoft oyunlarını Epic ya da Ubisoft'un uygulaması üzerinden satın alıyor. İndireceğim zaman, Ubisoft Connect'i kullanıyorum. Hem Pratik, Hem Epic Lauchera bağımlılıktan kurtarıyor.

Düşükten alır stok yaparım zamdan sonra iyi bi fiyata satarım ya da en kötü ihtimalle vay be düşükten almıştım der göbek atarım :)
İkisi de çoktan kırılmış hikayeli oyunlar. Kimse 2.el hesaba para verip de almaz. Fiziksel bir ürün veya aktifleştirme kodu değil bu, hesap satışı. O hesapları geri almak kadar kolay bir şey yok. Steam'de kredi kartı bilgilerini vs. attığında e-postası da tel. numarası da değişmiş olsa bile hesabı kurtarabiliyorsun mesela çünkü hesap satışı YASAK. Epic'de de aynısı vardır muhtemelen. Ayrıca ikisi de eski oyunlar, zam yiyeceklerini sanmam. Zam yiyecek olsalar çoktan yerlerdi. Hep aynı fiyata düşer indirimlerde.

Oynamayacaksan paranı israf etmiş olursun ki anlattıklarına göre sıkılırsın.

Yine de sen bilirsin, çok param var diyorsan Cyberpunk alırdım ben. İkisini de oynadım, Cyberpunk açık ara daha çok zevk verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı