1750 lira ikinci el laptop önerisi

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz? Üniversite hangi ilde?

İstanbul'da oturuyorum üniversiteler daha açılmadığı için istanbuldan alacağım ve herhangi bir yerinden alabilirim mesafe önemli değil yeterki bir an önce alayım sadece ssd, batarya ve en az 15 inch olması gerekli işimi görebileceğim kadar yapayım yeterli oyun için istemiyorum CSS, SQL gibi programları kullanacağım
Bütçe 2000 TL olursa Bim, A101 gibi marketlere bilgisayarlar geliyor, idare eder. İkinci el yerine sıfır daha iyi olur gibi.

Bim de olana güvenmiyorum bir ara sahte iphone olayı vardı ve sıfıra 2000 de olsa iyi olmuyor dostum ama 2000 e güzel ikinci eller var

Bütçeniz düşük ufak tefek hatası olan ürünler sizin bütçenize denk geliyor. Bu cihazları alırken iyi bir şekilde test ederek alın. HP daha iyiye benziyor. Lenovoda tercih edilebilir.

Amd a8 ler çok mu kötü oluyor 1750 ye bir tane varda son link
Bütçeniz düşük ufak tefek hatası olan ürünler sizin bütçenize denk geliyor. Bu cihazları alırken iyi bir şekilde test ederek alın. HP daha iyiye benziyor. Lenovoda tercih edilebilir.

Mesaj yazmıştım ama gitmemiş bütçem 1750 hocam max bu kadar çıkabiliyorum

Son düzenleme:
Bütçeyi arttırabilirsen benim laptopu satabilirim. Özelliklerini belirttim kozmetik açıdan 10/10 diyebilirim. ASUS marka ve beyaz renk hoparlörde Dolby teknolojisi var. Cihaz 7 Sn'de açılıyor. Pil süresi en az 40 dakika gidiyor çalışmayan herhangi bir yeri yok sorunsuz.
i5 3. nesil.
8 GB RAM.
720M 2 GB ekran kartı.
240 GB SSD.

Bütçeyi arttırabilirsen benim laptopu satabilirim. Özelliklerini belirttim kozmetik açıdan 10/10 diyebilirim. ASUS marka ve beyaz renk hoparlörde Dolby teknolojisi var. Cihaz 7 Sn'de açılıyor. Pil süresi en az 40 dakika gidiyor çalışmayan herhangi bir yeri yok sorunsuz.
i5 3. nesil.
8 GB RAM.
720M 2 GB ekran kartı.
240 GB SSD.

Maalesef en fazla bu kadar yapabiliyorum teşekkür ederim

Kusuruma bakmayın bu fiyat bandındaki laptopları bilmiyorum hangisi daha iyidir hangisi alınabilir diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı