Satılık 17500TL satılık Premium PC

Bu arada arkadaş Windows XP kullanarak mesaj yazıyor. İsterse sistemi kullanıp ta atabilirdi ama kullanmıyor işte. Satıcı dediğiniz kişi böyle olur.
Mobilden yazıyorum ama nedense XP gözüküyor :) XP mi kaldı anlamadım ki :)

Konuyu PC den açtım bu arada [emoji3]

Furkan_Can Dürüst ve samimi paylaşımın için teşekkür ederim. Verdiğim linklere göre fiyat toplamı 24.000 buluyor. Cm fan linke baktığımız zaman 1 adet gözüküyor Corsair fablarda öyle. Kasaya baktığımız zaman bu fanlardan 2şer 3er tane var. Bunları tek tek yazmaya gerek duymadım. Dediğiniz gibi hepsini en ucuz yerden bulsanız bile 22.000 TL görür. [emoji106]
Bir kaç ürün kampanyada olduğu için böyle bir fiyat görmüş olabilirim belki de emin değilim okulda olduğum için kontrol edemiyorum tam şuan.

Furkan_Can Dürüst ve samimi paylaşımın için teşekkür ederim. Verdiğim linklere göre fiyat toplamı 24.000 buluyor. Cm fan linke baktığımız zaman 1 adet gözüküyor Corsair fablarda öyle. Kasaya baktığımız zaman bu fanlardan 2şer 3er tane var. Bunları tek tek yazmaya gerek duymadım. Dediğiniz gibi hepsini en ucuz yerden bulsanız bile 22.000 TL görür. [emoji106]
Tek olarak hesapladım evet. Dediğiniz gibiyse fiyat 24.000₺'yi bulabilir. Ve bence kendinize haksızlık etmeyin en iyi ihtimal 23.000₺'ye toplanır. 2.000₺ indirimli toplanabileceğini sanmıyorum. Yani her halükarda bence fiyat tam yerinde. Tabii şunu da not olarak düşmek isterim,sadece arkadaşın konusunun baltalanmasına gönlüm razı olmadı. Yoksa veremeyeceğim bir bütçe. Beni pek alakadar etmez yani. Ama dediğim gibi işte :) Umarım satabilirsiniz. Alan da satan da memnun kalır (y)

Son düzenleme:
Zaten herkes tüm parçaları almak zorunda değil. Ben hepsini toplu fiyatlandırdım. Klavye, mouse, monitör istemeyen almayabilir. Tercihim en azından Sistemi, ana bileşenleri toplu alması.

https://www.amazon.com/dp/B00GWU8FTK/ref=twister_B00OZP5HG8?psc=1&_encoding=UTF8&ref_=nav_ya_signin&

Yine aynı fiyat. Şunu not düşeyim sennheiser faturası olduğu zaman türkiye içinde garanti veriyor.

He bu arada kullanıcı adın güzelmiş. Ne yalan söyliyim süperman diye okudum.
Ohoo hocam yurt dışına bulaşacaksak bu PC'yi de uyguna toplarız bir nebze. Öyle düşünmeyin yurt içi fiyatları düşünün. Ayrıca attığınız linkteki indirim kısa bir süreliğine. Biz normal fiyatları baz aldık. Mantıklı olan da budur zaten :) Her ürünün indirimini beklersen 5 senede ancak birleştirirsin bilgisayarı :esne:

Yeni konular

Geri
Yukarı