Minecraft Satılık Premium Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba minecraft hesabımı satıyorum oyundan sıkıldığım için satıyorum.
1:Hesabı aldığınız zaman kullanıcı adı,e-mail,şifre,güvenlik sorusu değişmektedir.
2:Mcsg'de 1500 bounty vardır. Mineplexde çoğu kit açıktır.
3:Aldığınız zaman e-mail adresi verilecektir yani hesabın e-mail adreside sizin olucak.
4:Ödeme yolu paypal yada steam cüdan kodu şeklinde olur.
5:Lütfen indirim istemeyin okadar emek verdim serverlarda.
6:İletişim:(team:steamcommunity.com: Steam Community :: Solid Snake
7:Dolandırıcı niyetinde olanlar mesaj atmasın.
Fiyat:45 TL.
Yazım hatam varsa özür dilerim çok kalitesiz bir klavyeden yazıyorum kendi klavyem bozulduğu için.
Resimi nasıl yükleyeceğimi anlamadım direk yükledim onun için özür dilerim.
gkXlYZ.png

Güncel son fiyat:40

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben bu hesabı senden belki alabilirim ama bu baya zaman sonra olur. Çünkü almam gereken farklı şeyler var ve bu oyunu daha hiç oynamadım bile. Eğer oyunun seversem alabilirim...

Kardeşim ben bu hesabı senden belki alabilirim ama bu baya zaman sonra olur. Çünkü almam gereken farklı şeyler var ve bu oyunu daha hiç oynamadım bile. Eğer oyunun seversem alabilirim...
Elini çabuk tutsab iyi olur kardeş bu fiyata bu kadar bountyli ve puanlı hesap bulmak zor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu forumun minecraft forumu olmadığından olabilirmi. :)
Minecraft forumları velet kaynıyo doğrusu burda aklı başında kişiler var o yüzden burda konu açtım.
Minetürk forumda konu açıyorum insan gibi. Dalga geçiyolar insanın siniri bozuluyor doğrusu.
Daha önce konu açtığım zaman bir arkadaşa satıcaktım sonra hesaba kıyamadım satmaktan vazgeçtim.

Minecraft forumları velet kaynıyo doğrusu burda aklı başında kişiler var o yüzden burda konu açtım.
Minetürk forumda konu açıyorum insan gibi. Dalga geçiyolar insanın siniri bozuluyor doğrusu.
Daha önce konu açtığım zaman bir arkadaşa satıcaktım sonra hesaba kıyamadım satmaktan vazgeçtim.
Hmm kolay gelsin inş. en kısa zamanda satarsın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı