179 TL'ye Galaxy S5 alınır mı?

multidevran

Hectopat
Merhabalar Sayın Technopat üyeleri.

Yakın sayılabilecek sürede telefonumu sattım ve telefon ihtiyacım var. Elimde büyük miktarlarda para yok zaten öyle bir niyetim de yok. Tuşlu telefon ararken bir ilan gözüme ilişti. 179 TL Galaxy S5 satışı. Hemen müşteri temsilcisini aradım ürün Kore malıymış (beklendik bir olay
smiley.gif
çakma olduğunu söylüyorlar zaten) her şeyi aynı fakat küçük oynamalar olabilir diyorlar yani 16 mp kamerası var fakat bu 13 gibi görünebilir falan gibi bir şeyler dediler. Bu desteği aldıktan sonra satış için yazdıkları şeylere baktım. Mesela dokunmatiği plastik değil cam. Kasası metal 4.4.2 Android işletim sistemine sahip bir telefon. Lütfen konuya gelip çakma telefon almayın işe yaramaz vs. yazacak arkadaşlar gelmesin. Rica ediyorum ben de biliyorum çakma telefonun yıllar boyu dayanmayacağını fakat şu anki durumum buna el veriyor. Bu arada ilanı sizlerle paylaşayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...,3g,16-mp,5.1-inc,nabiz-olcme-161450039/detay

Görüşlerinizi almak istiyorum. @Asım Demir

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığı özelliklerin hiçbiri yok. Ayrıca Android değil Java işletim sistemi. Yani 3310 al daha iyi.

Sana şunu söyleyeyim ben S4 almıştım ve 4 veya 5 ay gitti yani 2.el bir S2 alsan daha mantıklı o da olmazsa tuşlu telefon alırsın ve o 5 ayda neler çektiğimi anlatamam 9 kere şarj soketini değiştirdim.

Sakın almayı bile düşünme!
Sar değeri çok yüksek yani çevreye yaydığı radyasyon çok yüksek. Cebinde durduğu her dakika cinsel organına zarar veriyor ve kısırlığa kadar yolu var kardeşim. Kanser riski çok yüksek %200 civarında alma, Asım Demir doğru söylemiş 3310 al daha iyi.

Kesinlikle alırsın telefonu fakat bakmışsın 2 ay sonra sağlık denen bir şey kalmaz. Çünkü sar değeri uçuk diye düşüyorum.

Sakın almayı bile düşünme!
Sar değeri çok yüksek yani çevreye yaydığı radyasyon çok yüksek. Cebinde durduğu her dakika cinsel organına zarar veriyor ve kısırlığa kadar yolu var kardeşim. Kanser riski çok yüksek %200 civarında alma, Asım Demir doğru söylemiş 3310 al daha iyi.
Harfi harfine katılıyorum. Ürün dandik çıkar, kırılır dökülür, elinde kalır. Hatta en kötüsü olur içinden hıyar çıkar hiç kullanamazsın. Giden 170 lira olur. Çalışırsın kazanırsın 10 mislini, 100 mislini. Fakat olan sağlığına olduğunda bunun dönüşü yok. Hiç böyle şeylere bulaşma derim ben.

Kesinlikle alma babam gitti S5'i 250 TL'ye aldı. Şu en kötü telefonlarda bile oynanan Hill Climb Racing' i kasarak oynattı. Fotoğraf çekme desen 2 fotoğraftan sonra saçma sapan hareketler yapmaya başladı. Kısacası uzak dur :dur:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı