Galaxy S5 rootlama

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şimdi telefonu rootlayacağım, internetten de izledim videolarını falan ama şöyle bir sorun var.

Odin ile rootluyorlar ve root dosyası SM-G900F için. Fakat ben telefonu Türkiye'den aldığım için SM-G900FQ. Eğer ben SM-G900F için olan dosyaları kullanarak rootlarsam bir sorun çıkar mı? (Zaten internette SM-G900FQ için yok, bulamadım) Bildiğim kadarıyla ikiside F olduğu için bir problem olmaz fakat ben yine de bir sorayım dedim. Teşekkürler. :)

Samsung Galaxy S5 Nasıl Root Edilir? | Ulakk Ben buradaki işlemleri yaparak hallettim. SM-G900FQ için diyor fakat indirdiğinizde SM-G900F için çıkıyor.

Ben şahsen Türkiyeden aldım ve SM-G900FQ olmasına rağmen yaptım, düzgün bir şekilde rootlandı. Telefon Modeli benimki ile aynı olup rootlamak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile buradan yapabilirler, denenmiştir. :like: :D Konu kilitlenebilir.

Google üzerinden " sm-g900fq root " araması yap ilk çıkan sayfada aradığın root dosyası mevcut.
Evet bunu denedim ve XDA forumunda buna dair bir şey buldum. Fakat bir not düşmüşler. "Build Number kısmı aynen şu şekil olmalı ......." diye. Benimki de öyle değildi o yüzden oradan yapmadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı