18.000₺ 2 adet laptop önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, 2 adet Gaming Laptop alacağız, öyle çok üst düzey oyunları full ayarlarda oynamak istemiyoruz. Örneğin Elden Ring oynayabileyim, düşük veya orta ayarlar fark etmez. Oyundan çok iş amaçlı kullanacağız zaten, yalnızca şehir dışı seyahatlerde canım sıkılmasın diye hikayeli oyunlar stoklamayı düşünüyorum. Bu yüzden mümkünse 1TB SSD'si olan bir laptop daha iyi olur. Beğendiğimiz laptoptan 2 adet alacağız, şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, 2 adet Gaming Laptop alacağız, öyle çok üst düzey oyunları full ayarlarda oynamak istemiyoruz. Örneğin Elden Ring oynayabileyim, düşük veya orta ayarlar fark etmez. Oyundan çok iş amaçlı kullanacağız zaten, yalnızca şehir dışı seyahatlerde canım sıkılmasın diye hikayeli oyunlar stoklamayı düşünüyorum. Bu yüzden mümkünse 1TB SSD'si olan bir laptop daha iyi olur. Beğendiğimiz laptoptan 2 adet alacağız, şimdiden teşekkürler.
Laptop başına 18k mı? Toplam mı?

Merhaba, 2 adet Gaming Laptop alacağız, öyle çok üst düzey oyunları Full ayarlarda oynamak istemiyoruz. Örneğin Elden Ring oynayabileyim, düşük veya orta ayarlar fark etmez. Oyundan çok iş amaçlı kullanacağız zaten, yalnızca şehir dışı seyahatlerde canım sıkılmasın diye hikayeli oyunlar stoklamayı düşünüyorum. Bu yüzden mümkünse 1TB SSD'si olan bir laptop daha iyi olur. Beğendiğimiz laptoptan 2 adet alacağız, şimdiden teşekkürler.

1 cihaz için mi 18k?

Laptop başına 18k, toplam bütçe 36k. Eşim özellikle Monster istiyor bu detayı da söylemiş olayım.

Monster çok önerilmiyor, ısınma sorunları yaşıyor diye biliyorum. Bu arada eşiniz sizinle oyun oynaması nimet gibi bir şey.

Asağıdaki cihazdan 2 tane alabilirsiniz. Monster'ın Tongfang kasa kullanan modellerine iyi denilebilir, Clevo kasa kullananları çöp. Bu bütçede Tongfang kasalı Monster bulmak imkansız. Sırf Monster marka olsun diye kötü bir model almayın.

Asagidaki cihazdan 2 tane alabilirsiniz. Monster'ın sadece Tulpar kasa kullanan modellerine iyi denilebilir. Bu butcede Tulpar modellerini bulmak imkansiz.
Bi Laptop'u daha önce görmüştüm hatta kendim için istediğim Laptop'lar arasında fakat benimki biraz marka takıntılı olduğundan "hep bir monster'ım olsun istemiştim" diyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı