18.000-20.000 TL arası sistem önerisi

Bütçe
18000-20000

Shiva001

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı AMD istemiyorum. En az RTX3060. işlemci Intel olursa daha iyi olur. i5 ve üstü. AMD işlemcili sistem önerebilirsiniz değerlendiririm.

RTX 3060 + R5 5600X kombinasyonu mükemmel oluyor kendimde bu sistem var + cooler Masterliquid ML240 illusion GameGaraj'dan 20bine almıştım normalde 22 bine 3060 Ti alacaktım ama stok bitmişti kesinlikle GameGaraj'dan 3060 Ti ve R5 5600Xli sistem alın en uygun fiyatlara oradan bulursunuz.

RTX 3060 + R5 5600X kombinasyonu mükemmel oluyor kendimde bu sistem var + cooler Masterliquid ML240 illusion GameGaraj'dan 20bine almıştım normalde 22 bine 3060 Ti alacaktım ama stok bitmişti kesinlikle GameGaraj'dan 3060 Ti ve R5 5600XLI sistem alın en uygun fiyatlara oradan bulursunuz.

5600X yerine 5600 de alabilirsiniz hocam.

Bu sistem hakkında yorumu olan var mıdır?

Gamegaraj satış sonrası nasıl bir firma ilgi alaka konusunda bilenler yorum yapabilir mi?

GameGaraj satış sonrası nasıl bir firma ilgi alaka konusunda bilenler yorum yapabilir mi?

İyi hocam alabilirsiniz GameGaraj güvenilirdir.

GameGaraj satış sonrası nasıl bir firma ilgi alaka konusunda bilenler yorum yapabilir mi?

Ben GameGaraj'dan aldım tavsiyem Ryzen işlemci al ama sen bilirsin ve ayrıca sıvı soğutmayı unutma.

sıvı soğutma olmazsa problem çıkarır mı? bir kaç konuda bahsetmişler stok fan soğutmuyor ses yapıyor diye böyle bir şey yaşanır mı?

Ryzen işlemci şuanda aktif kullandığımdan tekrar ryzen üzerinden bir sistem oluşturdum. 19 bin vermeye değer mi bu sisteme önerilerinize açığım.

Son düzenleme:
Değmez 5600X sisteme 20k verdim ben üstüne sıvı soğutucu dahil(cooler Masterliquid ML240 illusion) SSD 1 TB 20k ya aldım illa zorla ASUS almak zorunda değilsin diğer markalar hiç fark etmiyor ben senin yerine olsam GameGaraj'dan benim sistemden alırım.

Geri
Yukarı