18.000 TL bütçe ile i5 7400 - Radeon HD 5670 sisteme yükseltme önerisi

emirc.2

Centipat
Daha fazla  
RAM: DDR4 3200 MHz 8 GB tarzı olursa güzel olur elimde 8 GB aynı özelliklere sahip bir RAM var.
SSD: Yüksek olsun deli gibi konularda bunun sıkıntısı çektiğimi söyleyip duruyorum hocam 900-1500 arası olabilir.
Ekran kartı: 6-10 bin TL arası olursa güzel olur.

Zaten bilgisayarım yavaştı bu özellikleri aşırı düşük geliyor bana şu anki bilgisayarım:
İşlemci: i5 7400
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5670
Ram: 8GB
Böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM: DDR4 3200 MHz 8 GB tarzı olursa güzel olur elimde 8 GB aynı özelliklere sahip bir RAM var.
SSD: Yüksek olsun deli gibi konularda bunun sıkıntısı çektiğimi söyleyip duruyorum hocam 900-1500 arası olabilir.
Ekran kartı: 6-10 bin TL arası olursa güzel olur.

Zaten bilgisayarım yavaştı bu özellikleri aşırı düşük geliyor bana şu anki bilgisayarım:
İşlemci: i5 7400.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5670.
RAM: 8 GB.
Böyle.

Bu akşam yusufpisi adlı biri Instagram'da sistem satışı yapacak en uygun sistemler onda göz atmanı öneririm.

Elindekilerin hepsini satıp üstüne 18K ekleyerek çok rahat 4060 ekran kartlı hazır kasa alırsın. Bu sisteme yükseltme yapmak için uğraşma.

Elindeki sistemi 3-5 bir şeye okut bunlardan birini al. Ekran kartı alsan darboğaz yiyecek, işlemci değiştirsen anakart değiştirmek zorunda kalacaksın. Her türlü fazla masraf çıkacak.

Sisteme yükseltme bence olmaz hocam en iyisi elindekini satıp yeni sistem almak 25k ya güzel sistemler var

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekran kartı olarak da ikinci el RX 6800 alın. Bu bütçede kendi toplayabileceğiniz en iyi seçenek bu. Hepsi aşağı yukarı 18K'ya denk geliyor.

Ekran kartı sıfır olsun derseniz bunu alın geçin.

Elindeki sistemi 3-5 bir şeye okut bunlardan birini al. Ekran kartı alsan darboğaz yiyecek, işlemci değiştirsen anakart değiştirmek zorunda kalacaksın. Her türlü fazla masraf çıkacak.

18.000 liraya hazır sistem önerin varmı kanka ya hazıra yatıcam olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı