18.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
18000
Buyurun o zaman hem bütçeyi aşmayan hem NVIDIA ekran kartı bulunduran 0 cihazlar. Dediğim gibi 2. el hakkında bilgim olmadığı için öneri yapmıyorum.

Bende Monster kullanıyor adamlar tuş ve termal macun değişimini ücretsiz bir şekilde yapiyorlar. 3 sene kullandım hala 2ci PC olarak kullanıyorum aktif olarak senin kullandığın Monster serisi ne hocam?

2 yıl garantisi bulunan 50 liralık farenin de bakımını yaparlar. İnternette biraz bakınırsanız bahse konu olan cihazların neden sevilmediğini ve neden 2. ellerinin bu kadar fazla satılmaya çalışıldığını anlarsınız.

Hocam biraz sarkastik bir öneri yapmadığınızdan emin olmak için soruyorum, MX 550 sorunlu bir kart mı? Dediğim gibi yeni nesil oyunlar oynamayacağım.

Hocam biraz sarkastik bir öneri yapmadığınızdan emin olmak için soruyorum, MX 550 sorunlu bir kart mı? Dediğim gibi yeni nesil oyunlar oynamayacağım.
1050'e eş değer bir kart.

Monster'ın 1650 düz halini kullandım, hala aktif olarak performans kaybı yaşamadan kullanmaya devam ediyorum. 2 kez sıvı teması oldu, cayır cayır çalışıyor hala. 6 ayda bir ücretsiz bakımda bilgisayardan anlamayanlar için yeterli bence. Üst segment bir kaliteisi var, benim için bu devirde 1 numara MSI bu net bir şekilde söyleyebilirim ama Monster'ın ilk 3 girebileceğini de söyleyebilirim.

Ben performansı kötü demedim. Bir laptopun sağlığı için soğutma her şeyden önce gelir. Soğutma blokları yetersiz. Müşteri hizmetleri de yetersiz. Ufak bir Google ile aratma yapabilirsin. Şikayetvar ve benzeri sitelerdeki başlıkları okuyabilirsin. Bendeki cihazda hiç sorun çıkmadı evet kabul ediyorum. Ama daha 1 yıl geçmeden düzgün kullanımda bile CPU 90 dereceleri görüyorsa burada bir sorun var demektir. Bataryamın kapasitesi garantinin bitmesine yakın bir süreçte 41.000 dizayn kapasitesinden 2.000'lere kadar düştü. Yani pil ve adaptörde yetersiz. O yüzden sizde var ve iyi olduğunu düşündüğünüz için Monster çok iyi bir marka olmuyor böylelikle objektiflikten çıkıyorsunuz. Lütfen bilgisayar bilmeyen gibi ithamlarda bulunmayın. Burası bir bilgi ve teknoloji platformu burada insanlar bir şeyler öğrenmeye çalışıyorlar. Paylaşımlar yapıyorlar birbirleriyle. Sosyalde daha düzgün bir uslup takınmanız dileğyile iyi sosyaller.

Kötü değil ancak artık sıfırına para verilmeyecek bir cihaz. Dediğim gibi ya biraz bütçeyi arttırıp yeni nesil kartlara yönelmelisiniz ya da bunların 2. ellerine.

Geri
Yukarı