18.000 TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
18.000

Raiton

Decapat
Herkese iyi sosyaller dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi monitör, klavye, mouse vs eksiksiz bir sistem toplamak istiyorum. Oyun amaçlı olacak. Monitör Curved olursa sevinirim bunun dışında herhangi bir kriterim yok diyebilirim. Tüm önerilere açığım şimdiden teşekkür ederim iyi sosyaller.

Hocam bu kasa fiyata göre iyidir;

Bu fiyata da bu monitör iyi hocam;

Kalan paraya klavye mause vs bulamadım pek bilgisi olan arkadaslar yardımcı olsun

Hocam bu kasa fiyata göre iyidir;

Bu fiyata da bu monitör iyi hocam;

Kalan paraya klavye mause vs bulamadım pek bilgisi olan arkadaslar yardımcı olsun

İkiside alınmaz.

Ekran iyi değil o paraya daha iyi ve marka bakımından çok çok daha iyi ürünler var
sistem ise çok pahalı

Ekran konusunda bir fikrim yok.

Kasa 14.000 TL. Özelleştirme kısmından ViewSonic 21.5" VA2215-H 5ms 75hz Monitörü 1800TL ek ücret ödeyerek seçebilirsiniz.

Kulaklık 1389 TL Corsair Void Elite 7.1 bizzat kendim kullanıyorum, tavsiye ederim.

Klavye ve fare ASUS Tuf Gaming Combo K1&M3 1341TL.

Toplam 18.588 TL. Benim size tavsiyem Bütçenizi 1500-2000TL daha arttırıp 1ms 144hz monitör almanız olacaktır.

Sistem fiyatına göre çok pahalı. Monitör ise kalitesiz.
hocam bu fiyata monitör dahil istemis nasıl bi sistem atmamı beklediniz siz atın isterseniz

Ekran iyi değil o paraya daha iyi ve marka bakımından çok çok daha iyi ürünler var
sistem ise çok pahalı

Ekran konusunda bir fikrim yok.
3060 lı sistem güzel onu alabilir diğerini alırsa monitör alamaz

Geri
Yukarı