18.000 TL laptop önerisi

YaRdImPlS1234

Kilopat
Daha fazla  
Tulpar T7 V25 1.1 modelli cihazımı bugün ölü piksel sebebiyle panel değişimine götürdüm ve paneli değiştirip verdiler. Ancak eve geldiğimde ekranın sağ üst köşesinde ufak bir piksel fark ettim. Bu durumu babama anlattığımda iade etmemi söyledi. 10-18k fiyat aralığında cihaza denk önerebileceğiniz laptop var mıdır?

Tulpar T7 V25 1.1 modelli cihazımı bugün ölü piksel sebebiyle panel değişimine götürdüm ve paneli değiştirip verdiler. Ancak eve geldiğimde ekranın sağ üst köşesinde ufak bir piksel fark ettim. Bu durumu babama anlattığımda iade etmemi söyledi. 10-18k fiyat aralığında cihaza denk önerebileceğiniz laptop var mıdır?
İade etmek en mantikli karar bence. Zira ben de olu piksel sorunu icin 3 kere servise gonderdim panel degisti, sifir cihaz yolladilar hala olu piksel vardi, iade ettim. Cozmuyorlar yani sorunu

İade etmek en mantikli karar bence. Zira ben de olu piksel sorunu için 3 kere servise gonderdim panel degisti, sifir cihaz yolladilar hala olu piksel vardi, iade ettim. Cozmuyorlar yani sorunu.

Hocam şu piksel sorununu düzeltebilseler on numara cihaz da işte olmuyor ekran çerçevesine de hasar vermişler iade edeceğim öyle gözüküyor.

Geri
Yukarı