18.000TL laptop önerisi

Bütçe
18000

tRpSanctuary

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. En fazla 18k olacak şekilde laptop önerisi yapabilir misiniz? RAM 8 olsa da olur sonradan ekleyebilirim ancak ekran kartı 3050 Ti olabilirse çok iyi olur. Teşekkürler. Amazon.com.tr bunu buldum ancak sonradan RAM eklenmesi yapılamıyormuş sanırım. Maksimum 8 destekliyor diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovoyu satan Hepsiburadanın kendisi olsa şu an almıştım.

Hp'ler hakkında bilgim kısıtlı. Sorunlu bir marka mı acaba genel olarak?

Lenovo'nun bu modelini kesinlikle önermiyorum, deli gibi fan sesi var, pancar motorundan da öte ona rağmen ısınma sorunları mevcut.
Sağolun hocam bilgilendirdiğiniz için. ASUS'un laptopları fan konusunda başarılı. Ben kullanmıştım. Ama dediğim gibi en temizi MSI'dır.

Lenovo'yu satan Hepsiburada'nın kendisi olsa şu an almıştım.

HP'ler hakkında bilgim kısıtlı. Sorunlu bir marka mı acaba genel olarak?

Victus serisi güvenle alınabilecek düzeyde, biraz sade bir tasarımı var pek Gaming laptoplar gibi değil ama malzeme kalitesi ve soğutma bloğu başarılı bir model.

Sağolun hocam bilgilendirdiğiniz için. ASUS'un laptopları fan konusunda başarılı. Ben kullanmıştım. Ama dediğim gibi en temizi MSI'dır.
Msi hakkında aksini düşünüyorum. Ben beğenmiyorum genel olarak. Lenovo daha üstün bana göre. ^^

Victus serisi güvenle alınabilecek düzeyde, biraz sade bir tasarımı var pek Gaming laptoplar gibi değil ama malzeme kalitesi ve soğutma bloğu başarılı bir model.
Sade tasarımlı olması bir artı benim için ancak diğer konularda şüphe duyuyorum.

HP Victus 71T71EA 15-FB0004NT Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti 15.6 Inç 144Hz Full HD Freedos Beyaz Gaming Notebook - Gaming.Gen.TR Peki bu nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı