18-22K bütçeye kamera önerisi

370z

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Fotoğraf makineleri alanında hiçbir bilgim yok. Fotoğrafçılığa başlamak istiyorum. Havalimanından uçak fotoğrafı ve videoları çekeceğim. Önerileriniz nelerdir? Kamera yanında neler almam gerekli?

Fotoğraf için:

Küçük bir şey olarak

Size uygun

-Not: "size uygun" da yazdığımda bir 199 TL arttı sıkıntı olmaz diye düşündüm.

Video için:

Sony Hdr-cx240e Exmor R Cmos Sensörlü Video Kamera Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Linkin bozuk yazıldığına bakmayın. Çalışıyor.

Ve ayrıca tripod almanız gerekli o yüzden tripod linki de vereceğim.
Sektörde hem fotoğraf hem de video çeken kamera bulmak zor ikisini birden almak istiyorsanız vereceğim sahibinden linkine bakabilirsiniz.

Sahibinden linki:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...graf-makinesi-samsung-wb110f-1141870460/detay

Tripod linki:

Sizin için en uygunu bu olacak diye düşündüm.

Önerilerim sizin için bu kadardı. Sizin için en uygunlarını seçmeye çalıştım. Daha başka şeyler almak isterseniz internet üzerinden bakabilirsiniz.

Fotoğraf için:

Küçük bir şey olarak

Size uygun

-Not: "size uygun" da yazdığımda bir 199 TL arttı sıkıntı olmaz diye düşündüm.

Video için:

Sony Hdr-cx240e Exmor R Cmos Sensörlü Video Kamera Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Linkin bozuk yazıldığına bakmayın. Çalışıyor.

Ve ayrıca tripod almanız gerekli o yüzden tripod linki de vereceğim.
Sektörde hem fotoğraf hem de video çeken kamera bulmak zor ikisini birden almak istiyorsanız vereceğim sahibinden linkine bakabilirsiniz.

Sahibinden linki:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...graf-makinesi-samsung-wb110f-1141870460/detay

Tripod linki:

Sizin için en uygunu bu olacak diye düşündüm.

Önerilerim sizin için bu kadardı. Sizin için en uygunlarını seçmeye çalıştım. Daha başka şeyler almak isterseniz internet üzerinden bakabilirsiniz.

Çok teşekkürler hocam ilgin için. Peki sadece fotoğraf amaçlı alsam ne önerirdin hocam?
Edit: Hocam kusuruma bakma aceleye gelmiş cevabım linklerde ayrı ayrı modeller varmış :D çok teşekkürler cidden çözüm işaretledim bu arada <3.

Yeni konular

Geri
Yukarı