18 bin TL altı telefon önerisi

Bütçe
Maksimum 18 bin TL
  • S22 ekran biraz küçük batarya bana dayanmaz.
  • S21 FE fiyat uygun oyun hariç Full film sosyal medya kullanılsa 1 gün çıkarsa yeter bana.
  • iPhone 11 arkadaşım kullanıyor batarya yetmiyor prize bağlı yaşıyor. iPhone bataryası çok kötü.
  • Xiaomi 12t performansı iyi bataryası iyi ekran iyi.
Bunlar dışında telefon önerebilirsiniz. Sıfır alabilirim Vatan Bilgisayar da S21 FE uygun şu an.
EasyCep de yenilenmiş telefonlar nasıl bilmiyorum.

Yenilenmiş cihaz kesinlikle önermiyorum. Yan sanayi parçalar takıldığı için mağdur olabilirsin. Hocam benim önerdiğim iPhone 11 değil 11 Pro maxti. 11 de IPS panel ve 3000MAH pil olduğu için bataryası aman aman değil ama 11 Pro Max'te hem 3963MAH gibi büyük pil hem de verimli OLED ekran var. 11 Pro Max'te batarya sorunu olması mümkün değil. İllaki 0 olacaksa S21 FE, Xiaomi 12t, POCO X4 GT, POCO F4 gibi cihazlardan birini alabilirsin.

• S22 ekran biraz küçük batarya bana dayanmaz.
  • S21 FE fiyat uygun oyun hariç full film sosyal medya kullanılsa 1 gün çıkarsa yeter bana.
  • İphone 11 arkadaşım kullanıyor batarya yetmiyor prize bağlı yaşıyor. İphone bataryası çok kötü.
  • Xiaomi 12t performansı iyi bataryası iyi ekran iyi.
Bunlar dışında telefon önerebilirsiniz. Sıfır alabilirim Vatan Bilgisayar da S21 FE uygun şu an.
Easycep de yenilenmiş telefonlar nasıl bilmiyorum.
iPhone bataryası kötü felan değil. 11 Pro Max iyi bir batarya deneyimi sunuyor.

Peki 11 pro max 2.el güvenilir mi ? Sıfır olanı 21000 tl 64 gb
2.el güvenilir mi sorusu çok saçma ? Kişiden kişiye 2.el değişir.

2.el güvenilir mi sorusu çok saçma ? Kişiden kişiye 2.el değişir.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı