6500 TL altı telefon önerisi

Bütçe
6500

Ömrasf21

Picopat
Daha fazla  
Bütçem çok değil 6500 TL ve altı, fena olmayan bir telefon almak istiyorum. Oyun performansı normal olsa olur daha çok sosyal medyada takılıyorum.

Hacım Note 10 Pro al yurt dışı ben aldım 5K fiyat var telefonun Total'de 1 sene IMEI'siz kulanılabiliyor ha bu arada aldığın yer ücretsiz IMEI repair yapıyor bir sıkıntı olursa. 6500-7000 TL'ye Note 11 Pro veya Note 12 Pro da var bu arada.

Tam 11 ay önce aldım 8. ayda ilk hat kapanıyor sonra 4 ayda 2. hat kullanılabiliyor cumartesi götürüp IMEI repairleyeceğim bakalım ne olacak şimdiye kadar sıkıntı vermedi hiç kamerasıda çok tatminkar.

Redmi 12C var 5300 liraya bulabilirsin.
Bu telefonu beğendim teşekkürler.

Galaxy M14 olabilir de kamera tarafında çok da büyük bir şey beklemeyin.
Bu telefonda hoşuma gitti.Kamera bakımından çok kötü olmaması gerekiyor

Hacım Note 10 Pro al yurt dışı ben aldım 5K fiyat var telefonun Total'de 1 sene IMEI'siz kulanılabiliyor ha bu arada aldığın yer ücretsiz IMEI repair yapıyor bir sıkıntı olursa. 6500-7000 TL'ye Note 11 Pro veya Note 12 Pro da var bu arada.

Tam 11 ay önce aldım 8. ayda ilk hat kapanıyor sonra 4 ayda 2. hat kullanılabiliyor cumartesi götürüp IMEI repairleyeceğim bakalım ne olacak şimdiye kadar sıkıntı vermedi hiç kamerasıda çok tatminkar.
10000 fiyatı var baktımda

Yeni konular

Geri
Yukarı