18 bin TL laptop önerisi

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 18bin. Aşağıda bir laptop var sizce nasıldır? Daha iyisi alınabilir mi?

Arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 18bin. Aşağıda bir laptop var sizce nasıldır? Daha iyisi alınabilir mi?

Öneri yapacak kadar laptop piyasa bilgim yok. Fakat çevremdeki insanların deneyimlerine dayanarak şunu söyleyebilirim ki, Monster alınmaz. Hiçbir halukarda alınmaz.

Monsterin Abra serisinde kronik ısınma sorunu var. Almanı önermem. Kendim bir öneri de yapamayacağım fakat aynı bütçede açılmış konular var oradan bakabilirsin.

Öneri yapacak kadar laptop piyasa bilgim yok. Fakat çevremdeki insanların deneyimlerine dayanarak şunu söyleyebilirim ki, Monster alınmaz. Hiçbir halukarda alınmaz.
Monsterin Abra serisi sıkıntılı diğer serileri güzel.

Alınabilir bir model fakat bu fiyata 3050 almak akıl işi değil.Bunlara bakabilirsin:

Üstteki Lenovo daha iyi olur RAM ekleyebilirsen.

Geri
Yukarı