18 bin TL monitör dahil hazır sistem önerisi

victhesick

Yoctopat
Daha fazla  
Bu bütçenin üstüne çıkamam. Monitör dahil uzun süre götürecek ve problem yaratmayacak bir sistem istiyorum. Bilgisayara bir şey olsa anlamam o yüzden kronik sorunlu vs bir şey istemiyorum kimse önermez ama söylemek istedim. Genellikle FPS oyunları ve LoL oynuyuyorum. Bu bütçeye dahil olacak şekilde varsa büyük monitör yoksa standart büyüklükte bir monitör istiyorum. Büyük ekran seven birisiyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu bütçenin üstüne çıkamam. Monitör dahil uzun süre götürecek ve problem yaratmayacak bir sistem istiyorum. Bilgisayara bir şey olsa anlamam o yüzden kronik sorunlu vs bir şey istemiyorum kimse önermez ama söylemek istedim. Genellikle FPS oyunları ve LoL oynuyuyorum. Bu bütçeye dahil olacak şekilde varsa büyük monitör yoksa standart büyüklükte bir monitör istiyorum. Büyük ekran seven birisiyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Sadece sistem ve monitör mü yoksa yanına klavye mouse falan lazım mı ?

Sistem güzelde o monitör alınmaz
Bunu almalı.

Monitör için linki hatalı atmışım düzelttim.

Daha iyi bir sistem bulabilir miyiz 18 bin bütçem var monitör dahil fiyat olarak düşük geldi.

Monitör için linki hatalı atmışım düzelttim.
Bu sistemde ekleme yapmam gerekir mi? SSD'yi 600₺ farkla AGI 512GB NVMe M.2 SSD 3500MB Okuma / 3100MB Yazma bunu yapsam nasıl olur? Varsa bir öneriniz bekliyorum.

Geri
Yukarı