18 bin TL sistem toplama

makalidap

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Çok bir beklentim yok bilgisayardan Minecraft dışında oyun oynamayacağım şimdilik en ucuza nasıl nereden toplarım ama parçaları da değiştirilebilir olsun. İleride elime daha fazla para geçince geliştirmeyi düşünüyorum. Bütçem: 18.000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kendime bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Çok bir beklentim yok bilgisayardan Minecraft dışında oyun oynamayacağım şimdilik en ucuza nasıl nereden toplarım ama parçaları da değiştirilebilir olsun. İleride elime daha fazla para geçince geliştirmeyi düşünüyorum. Bütçem: 18.000.

Evet, tek tek toplamaktan kastınız nedir hazır set olarak değil de parçaları satın alıp kendim birleştirmem mi öyleyse olabilir.
Monitör dahil mi?
Tek tek toplarsak olur mu?

Bir de şey soracağım bu parçaları sahibinden gibi 2.el platformlarından toplamak ne kadar mantıklı daha ucuza geliyor ama performansı bilemem.

Evet, tek tek toplamaktan kastınız nedir hazır set olarak değil de parçaları satın alıp kendim birleştirmem mi öyleyse olabilir.

Bir de şey soracağım bu parçaları sahibinden gibi 2.el platformlarından toplamak ne kadar mantıklı daha ucuza geliyor ama performansı bilemem.

Evet alıp parçaları kendin birleştireceksin.
Sahibindenden almak da mantıklı dır elbet.
Monitör dahil mi?

Şu anda sıfır olarak bunlar var.

Monitör olarak:

2.el toplarsan.
2.el 6700XT 6K ya rahat vardır.
Sıfır R5 5600 3K (2.el pek fazla yok)
2.el B450 1.3K (sıfır 1.6k)
2.el RAM'ler 800TL (sıfır 1k)
2.el SSD 500-600TL (sıfır 700TL)
2. El Kasa 700TL (sıfır 1k)
2.el PSU 800TL (sıfır 1k-1.4K)

2.el bir sistem sana yaklaşık 13-14K ya gelir.

Geri
Yukarı