18 bin TL'ye ikinci el R5 5500 RTX 4060 sistem alınır mı?

18 bine buldum ikinci el, sizce uygun mudur? Bu sistem alınır mı?

Sıfırları yaklaşık bu kadar zaten. Fakat bu fiyata monitör dahil mi onuda söylerseniz daha iyi olur.

Hayır dahil değil de dün İncehesap'ta baktım aynı sistem 27 bin nasıl yaklaşık oluyor sizce? Eğer varsa iletirseniz bakayım.

Açıkçası R5 5500'in bu kadar pahalı olması bana mantıklı gelmiyor. Intel muadilleri incelediniz mi?

MURAT SONMEZ-BALROG/AMD Ryzen 5 5500/ASUS GeForce RTX 4060 DUAL OC 8GB/16GB DDR4/480GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM hocam dediğiniz sistem güncel olarak 23kya alınabiliyormuş biraz düşünün derim.

Açıkçası R5 5500'in bu kadar pahalı olması bana mantıklı gelmiyor. Intel muadilleri incelediniz mi?

Açıkçası hiç bakamadım şu an ikinci bilgisayarım da R 5500 ve RX 6700 sistem ama bunu kullanmıyorum bir şey olur diye. 😁

Şu an R 3200G apu sistemi kullanıyorum ama bunu satıp üstüne koyup almayı düşünüyorum ki pazarlık da var.

yani iki tane 5500 sistem olcak bu da saçma oluyor da eldeki de her geçen gün eriyor satıp bir şeyler almak gerekli.

Açıkçası hiç bakamadım şu an ikinci bilgisayarım da r 5500 ve RX 6700 sistem ama bunu kullanmıyorum bir şey olur diye. 😁

Şu an r 3200G APU sistemi kullanıyorum ama bunu satıp üstüne koyup almayı düşünüyorum ki pazarlık da var.

Yani iki tane 5500 sistem olacak bu da saçma oluyor da eldeki de her geçen gün eriyor satıp bir şeyler almak gerekli.

Hocam iki tane R5 5500'ün gerekli olacağını sanmıyorum. İkisini satıp 4060 Ti veya 4070 bulunan R5 7500Fli bir sistem bence daha makul olacaktır.

Hocam iki tane R5 5500'ün gerekli olacağını sanmıyorum. İkisini satıp 4060 Ti veya 4070 bulunan R5 7500Fli bir sistem bence daha makul olacaktır.

Evet ama iki bilgisayar iş için gerekli olabiliyor o yüzden tutuyorum oyun amaçlı değil. İncehesap güya hesaplı bir yer gibiydi ama sizin attığınız linkle baya fark var.

İkinci elini 18 bine de düşünürsek 5 bin fark ciddi bir fark benim için ki 16-17 arasına da verecek gibi ve yaşadığım şehirde, gidip deneme imkanım da var napsam bilemiyorum.

Teşekkürler bu arada sağ olun.

Evet ama iki bilgisayar iş için gerekli olabiliyor o yüzden tutuyorum oyun amaçlı değil. İncehesap güya hesaplı bir yer gibiydi ama sizin attığınız linkle baya fark var.

İkinci elini 18 bine de düşünürsek 5 bin fark ciddi bir fark benim için ki 16-17 arasına da verecek gibi ve yaşadığım şehirde, gidip deneme imkanım da var napsam bilemiyorum.

Teşekkürler bu arada sağ olun.
İncehesap en kazık sitelerden biri, toplaması pahalı sattığı sistemler pahalı. GameGaraj, GamingGen ve arada İtopya en uygun sistemleri satıyor. Artık 4060 dışında parça kullanılmadığından da 20 bin bandında satılan sistemlerde hepsi birbirinin benzeri oluyor. Sıfır fiyatı çok yakınken bence ikinci el tercih etmeyin.

İncehesap en kazık sitelerden biri, toplaması pahalı sattığı sistemler pahalı. GameGaraj, Gaming.Gen.TR ve arada İtopya en uygun sistemleri satıyor. Artık 4060 dışında parça kullanılmadığından da 20 bin bandında satılan sistemlerde hepsi birbirinin benzeri oluyor. Sıfır fiyatı çok yakınken bence ikinci el tercih etmeyin.

İncehesap'ın Trendyol'dan bir farkı yok diyebilirim tek fark eski Intel i3 ve i5 işlemcileri koymamaları. Böyle konuları araştırırken ilk İtopya gibi yerlerden bakılması daha makul olacaktır.

Ben de bir sistem önereyim:

R5 5600 & B450M-A PRO MAX & XPG GAMMİX D35 Ram & Kioxia 500 GB SSD seçimiyle 21.317 TL. Ekran kartını ister Inno3D ister Palit seçebilirsin.

Geri
Yukarı