18 GB RAM VPS aylık 2 dolar!

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Merhabalar. Tekrardan -bazılarınız sevmese de- bir ıonos kampanyasıyla geldim. Bu seferki kampanya da bana kalırsa çok güzel. Özellikle 2 dolara 18 GB RAM'e ve altı çekirdeğe sahip VPS bulmak zor. Hatta imkansız bile denebilir. Lafı çok dolandırmadan linki vereyim. Bu linkten sayfaya ulaşıyoruz. Aşağıya kaydırdıktan sonra "Memory optimized" seçeneğini seçip tekliflere bakıyoruz.

1642187508925.png

1642187558663.png

Mavi renkli olan yerde görebileceğiniz üzere ilk altı ay boyunca aylık 2 dolar ödüyorsunuz sadece. Aklıma takıldığı için destek kısmından da sordum, 6 ay kullandıktan sonra panelden iptal edebiliyorsunuz. Yani 6. aydan sonra 35 dolar ödemek zorunda değilsiniz. Ionos'un güvenlik ekibi ilk defa bir ürün alıyorsanız sorun (ürünü aktive etmiyorlar vs.) Çıkarabiliyor olsa da gayet güzel kampanya.

Not: Windows kurulumu için ekstra para istiyor. (çekirdek başına 10 dolar)
Not 2: Panelden kendi ISO dosyanızı 30 cent civarı bir meblağ ödeyerek ekleyebiliyorsunuz. Destek sayfasında detaylı bilgi verilmiş ama bunun için ayrı bir rehber yaparım muhtemelen.
Not 3: Kendi ISO dosyanızı eklerken de ISO hangi işletim sistemine ait tarzında bir soru soruyor. Windows seçmeyin Ubuntu falan seçin yoksa yine 60 dolar istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye ulaşılamıyor.

Service Unavailable 503 hatası var.​

Enteresan şekilde site ana sayfası bende de bu şekilde. Ekran alıntısı alırken bir problem yoktu halbuki. Panel ve kullanıcı tarafı çalışıyor halen.

Ionos'tan ve Hetzner'den aldığım makineler ile kontrol ettim onlarda bir problem gözükmüyor. Türkiye kaynaklı bir problem olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı