18+ hikaye oyunlarının Türkçe yaması nereden bulunur?

Google'da yaklaşık 10 saniyelik bir araştırmayla çevirilerini yapan 2-3 tane forum sitesi bulabilirsiniz.

Arkadaşlar fresh women gibi oyunların Türkçe çevirisini nereden bulacağım? Steam'de 20 25 tane 50 dolara 18+ oyunları aldım fakat hepsi İngilizce değiştiremiyorum. Bunları Türkçe yapan bir yer yok mu?

1-2 oyunun TR yaması vardır. Ama çoğunun yok. Zaten Steam'de olmayanların çoğunun ingsi makine çeviri veya yok idi en son. Neyse web sitesi vermeyeyim bunları beleş indirmek için (crack değil).

Son düzenleyen: Moderatör:
Site ismi verme yasak diye biliyorum ama nerden bulacağım ne yazarak bulabilirim?
Adult oyun çeviri, yetişkin oyun çeviri, +18 oyun Türkçe yama, Fresh Women Türkçe yama, kısacası aradığın şeyi yazarak bulabilirsin.

1-2 oyunun TR yaması vardır. Ama çoğunun yok. Zaten Steam'de olmayanların çoğunun ingsi makine çeviri veya yok idi en son. Neyse web sitesi vermeyeyim bunları beleş indirmek için (crack değil).
Cracksız yasal siteler var mı cidden çeviri yapan?
Adult oyun çeviri, yetişkin oyun çeviri, +18 oyun Türkçe yama, Fresh Women Türkçe yama, kısacası aradığın şeyi yazarak bulabilirsin.
Tamam, teşekkür ederim. Şimdi bakıyorum.

Baktım ama hep farklı oyunlar var istediğim oyunları bulamıyorum.
Çeviri değil direkt oyunu kastediyorum :)
Neyse teşekkürler. Bunun için yapay zeka ile çeviren bir yazılım kodlar mısınız? Bütün paramı oyunlara verdim diye param yok. Bunu bedavaya yapıcak olan bi kral var mı.

Baktım ama hep farklı oyunlar var istediğim oyunları bulamıyorum.

Neyse teşekkürler. Bunun için yapay zeka ile çeviren bir yazılım kodlar mısınız? Bütün paramı oyunlara verdim diye param yok. Bunu bedavaya yapacak olan bir kral var mı?

Translator++ mı m-tool mu ikisinden biri otomatik çeviri yapıyordu. Ama TR'ye çevirmedim daha önce. Japonca'dan ingilizceye çeviriyordu. Ayrıca dediğim gibi bu tarz oyunlara para vermenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı