Tales of zestiria Türkçe yaması nereden bulunur?

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun hikaye üzerine kurulu olduğu için ve benim İngilizcem aşırı leş olduğu için bu oyunun Türkçe yaması var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaması yok sanırım ama iade edebilme şansınız varsa iade edip Tales Of Vesperia almanızı tavsiye ederim eğer hiç ingilizceniz yoksa sözlük veya çeviri ile oynayın ingilizcenizde gelişmiş olur.

Yaması yok sanırım ama iade edebilme şansınız varsa iade edip tales of vesperia almanızı tavsiye ederim eğer hiç ingilizceniz yoksa sözlük veya çeviri ile oynayın ingilizcenizde gelişmiş olur.

Tales of vesperianın sistem gereksinimleri benim bilgisayarımın bir tık üstünde gözüküyor. :(

Tales Of Berseria'ya bakabilirsiniz o halde çünkü zestiria serinin en kötü oyunlarından. Eğer gerçek zamanlı aksiyon sistemine sahip bir J-RPG istiyorsanız Tales serisi dışında Nier Automatayı önerebilirim.

Tales of Berseria'ya bakabilirsiniz o halde çünkü zestiria serinin en kötü oyunlarından. Eğer gerçek zamanlı aksiyon sistemine sahip bir j-RPG istiyorsanız tales serisi dışında NieR:Automata™'yı önerebilirim.

Tales of berseria yı indirecektim doğrusunu söylemek gerekirse fakat oyunun yorumların da tales of zestiria yı oynamazsak hikeyiyi anlayamıyormuşuz diyenler olduğu için indirmek zorun da kaldım. NieR:Automata™ konusuna gelirsem onu ben de görmüştüm ama sistemim biraz eski olduğu için gereksinimleri karşılamıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı