18 TB disk biçimlendirebilen program

dyildiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;
Başlıkta da belirttiğim gibi 18 TB disk biçimlendirebilen program var mıdır? 2 TB kadar destekliyor bir çok yazılım. İlk etapta ücretsiz olursa iyi olur ya da deneme süresi boyunca destekleyebilecek varsa o da olur. Ücretli olanlar ile ilgili bilgisi olanlar da var ise lütfen konuya yazsın gerekirse alınacak.
Teşekkürler, iyi forumlar.

Aomei Partition Assistant ile yapılabiliyormuş, bir arkadaşımız uygulamalı olarak deneyip onayladı. Kullanmak isteyen olursa faydalanabilir.

Ben sistem uzmanlığı kursuna gidiyorum. Gruptan bir arkadaşımız sormuştu kendisi firmalara server destek hizmetleride veriyor. Belki ileri seviye olmayabilir, sanırım onun için sormuşlardı. Ben son kullanıcı desteği verdiğim için bilgim yoktu büyük ihtimal yedekleme ile ilgili olabilir. Belki diskte bir bölümleme de yapmak isteyebilir. Ama bulmuşlar ve halletmişler yukarıda yazdım programı çeşitleri de vardır mutlaka ihtiyacı olan faydalanabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı