+18 videolar yüzünden TikTok'a dava açılabilir mi?

Nsfw anlamında reddit daha donanımlı hem blur hem de nsfw kapatma var ve yaş kitlesi diğer sosyal medyalara göre çok daha büyük.
Blur gibi işler sadece bu işin angaryası, aşması zor değil. TikTok, Instagram, Facebook gibi uygulamalarda search bar'a gore yazıp bu içeriklere ulaşamazsınız. Reddit'te rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nsfw anlamında reddit daha donanımlı hem blur hem de nsfw kapatma var ve yaş kitlesi diğer sosyal medyalara göre çok daha büyük.
Ama size şöyle diyeyim. Ben çocukken daha kolay erişebiliyordum böyle içeriklere infaz ve ya idam videolarını görüyordum.

Ebeveynlerin genelini bilinçlendirme Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bizzat görevi ama görüyoruz ki bizlerden başka bu tür durumları umursayan yok iktidarın zaten temel amacı cahil bırakma.
"Bir kereden birşey olmaz"

Ama size şöyle diyeyim. Ben çocukken daha kolay erişebiliyordum böyle içeriklere infaz ve ya idam videolarını görüyordum.

"Bir kereden birşey olmaz"
İşte bir kereden bir şey olmaz gibi sözler bağımlılığı tetikliyor sonrasında ipin ucunu kaçırıyorsun hayatın tepe taklak oluyor.

Dediğiniz gibi eski redditin problemiydi 4chan'in legal hali gibi fakat şu an temiz öyle arama çubuğuna gore yazarsanız 4-5 videodan sonra çıkmıyor adamakıllı.Kitle yaşı da büyük zaten kolay kolay etkilenebilecek kişiler değil.Yaşım 14 girdiğim sub'ların en küçüğü oluyorum genelde.

Dediğiniz gibi eski redditin problemiydi 4chan'in legal hali gibi fakat şu an temiz öyle arama çubuğuna gore yazarsanız 4-5 videodan sonra çıkmıyor adamakıllı.Kitle yaşı da büyük zaten kolay kolay etkilenebilecek kişiler değil.Yaşım 14 girdiğim sub'ların en küçüğü oluyorum genelde.
4chan ayrı bir seviye, ayrı bir ortam ya :D, o anarşi artık.

Geri
Yukarı