18 yaş altı acil servise alır mı?

T.t

Hectopat
Sol bileğim 2 haftadır çok acıyor. Döndüremiyorum ve bir şeyi tutamıyorum. Bu acile girer mi bir de acil 18 yaş altı tek alır mı? 16 yaşındayım.

Sol bileğim 2 haftadır çok acıyor. Döndüremiyorum ve bir şeyi tutamıyorum. Bu acile girer mi bir de acil 18 yaş altı tek alır mı? 16 yaşındayım.
Acil'e yürüyebiliyorsan alırlar, konuşabilmene çok bakmazlar düşük yani. 2 hafta önce ne olduysa tümüyle anlat, kaza mı yaptın, düştün mü nedir, bekleme git.

@Mert Can Urcan Hocam yürüyebiliyorum sıkıntı yok. Geçer diye bekledim de geçmedi. Bir sabah başladı ve hala devam ediyor.
Eee git o zaman, bazıları senin önüne geçebilir ama, sen ülkenin sana sağladığı (veya sağlaması gereken) sağlık hizmetlerinden faydalanmamazlık etme.

@Mert Can Urcan Tamam kral yarın okul çıkışı gideceğim bakalım ne diyecekler. Haber veririm.

@Mert Can Urcan Almadılar velisiz boşuna gittim.
Kan revan içinde mi gelmen gerekiyormuş, polis mi getirmeli, çarpan biri mi nedir yani... inanamadım. Peki ailenden birini arayıp tedavi başlayana kadar sıranı beklemeyi düşünüp söylediysen ona ne cevap verdiler? (Tabi yakınsa oraya ulaşmaları.)

Yeni konular

Geri
Yukarı