18 yaş altı banka hesabı önerisi

AhmetNrgz

Hectopat
Merhabalr 17 yaşındayım, bir banka hesabı açmayı düşünüyorum, birikim, Online ödeme vb işlemler için. Şu an aklımda VakıfBank ile İş Bankası hesabı var önerir misiniz bu banka kartlarını. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalr 17 yaşındayım, bir banka hesabı açmayı düşünüyorum, birikim, Online ödeme vb işlemler için. Şu an aklımda VakıfBank ile İş Bankası hesabı var önerir misiniz bu banka kartlarını. Teşekkürler.
papara kullanabilirsin en iyisi. youtube premium alıyorsun mesela yarısını onlar oduyor

1 sene papara ile idare et. Her şeyi yeter zaten. Diğer yıl da açarsın banka hesabı zaten üniversiteye geçince lazım oluyor.

İş Bankası İlk İmza güzeldir. Aylık kullanım ücreti yok, para yatırma/çekme ücreti yok. Papara'nın aksine kişiye özel ibanınız oluyor.

Ziraat katılım Kuveyt katılım veya vakıf katılım.

Yeni konular

Geri
Yukarı