18 yaş altı banka kartı önerisi

Ziraat banka kartını 5 senedir kullanıyorum tavsiye edebilirim. Havale de yaptım, internet alışverişi de. Ziraat mobilden çoğu ayarlamayı yapabilirsin zaten. İnternet alışverişini uygulamadan açmadan yok diye yorum yapmış olmaları muhtemel.

Kullanırsın diye tahmin ediyorum. Yorumları boşver kartı almadan müşteri hizmetleri ile iletişime geç. Onlar sana doğrusunu söyler. Ziraat önermemin sebebi ATM altyapısı geniş ve artı olarak Vakıfbank ATM lerini de kullanabiliyorsun. Para çekerken ek ücret almıyor. İş bankası da kullanıyorum ben sevemedim bankayı.

Biraz kısıtlı sürem olduğu için deneyimleri olan kişilerden bilgi edinmem daha doğru olur dedim ancak bankaları arayıp sorayım. Teşekkür ederim. 🙂

Garanti'yi düşündüm, diğerlerine göre avantajlı gibi de duruyordu ancak çevremde ATM'si olmadığı için pek kullanışlı olmaz benim için.

Ziraat banka kartını 5 senedir kullanıyorum tavsiye edebilirim. Havale de yaptım, internet alışverişi de. Ziraat mobilden çoğu ayarlamayı yapabilirsin zaten. İnternet alışverişini uygulamadan açmadan yok diye yorum yapmış olmaları muhtemel.

Banka ile konuşup emin olacağım bu konuda, teşekkürler. 🙂

Garanti'yi düşündüm, diğerlerine göre avantajlı gibi de duruyordu ancak çevremde ATM'si olmadığı için pek kullanışlı olmaz benim için.
Hocam uzun zamandır Garanti kullanıyorum diğer bankalardan kesinlikle avantajlı. ATM'si olmaması bana sorun yaratmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı