18 yaş altı banka kartı önerisi

Nays hesabın onaylı oluyor bankada hesabın olduğu için bu sayede istediğin kişiye para gönderebiliyorsun.

18 yaş altı olduğun için velinin hesabına bağlaman gerekiyor evet IBAN'lara atabiliyorsun.

Bu arada işbankasında belirli İş Bankası hesaplarını şubeden tanımlattırıp para gönderebildiğinizi söylüyorlar tanımlattım yaklaşık 6 ay önce hala atamıyorum :D İş Bankası kesin almayın bana kalırsa.

O da çalışmıyor bu arada.

Aslında Papara'dan IBAN'lara para atarım İş Bankası Papara arası çözerim gibi geldi.

Aslında Papara'dan IBAN'lara para atarım İş Bankası Papara arası çözerim gibi geldi.

Çözemezsin anlamadığım şekilde Papara'dan İş Bankası'na veya Nays'tan Papara'ya para gönderimi yapılamıyor.

Çözemezsin anlamadığım şekilde Papara'dan İş Bankası'na veya Nays'tan Papara'ya para gönderimi yapılamıyor.

Kart ile para yükleme kısmına tanımlasam kayıtlı kalsa o şekil yüklesem nasıl olur hocam?

Hayır çözemesiniz, bende ilk imza kartı vardı zamanında her hangi bir alışveriş sırasında kullanılmıyor. Sadece para yatırıp çekebiliyorsunuz. Eğer bir banka kartı almak istiyorsanız 18 yaş altı için en iyi Garanti.

Hayır çözemesiniz, bende ilk imza kartı vardı zamanında herhangi bir alışveriş sırasında kullanılmıyor. Sadece para yatırıp çekebiliyorsunuz. Eğer bir banka kartı almak istiyorsanız 18 yaş altı için en iyi garanti.

Alışveriş yapılıyor hocam nasıl yapılmıyor?

Kart ile para yükleme kısmına tanımlasam kayıtlı kalsa o şekil yüklesem nasıl olur hocam?

Komisyon alıyor hocam 1-2 lira minimum.

Papara'ya girip kart ile para yükle tuşuna basacaksın sonra ise Nays'ya da İş Bankası kartının bilgilerini gireceksin ve telefonuna kod gelecek o kodu girdikten sonra seçtiğin miktar kadar Papara hesabına para gelmiş olacak.

Hayır çözemesiniz, bende ilk imza kartı vardı zamanında herhangi bir alışveriş sırasında kullanılmıyor. Sadece para yatırıp çekebiliyorsunuz. Eğer bir banka kartı almak istiyorsanız 18 yaş altı için en iyi garanti.

Garantide mobil bankacılık var mı hocam benim en korktuğum kısım o açılmıyor bazı uygulamalar da.

Yeni konular

Geri
Yukarı