18 yaş altı banka, ön ödemeli kart önerisi

En parayı uzun bir müddet kullandım hala kullanıyorum koskoca Finansbank'kın yan firması olmasına rağmen kat ve kat daha kaliteli bir şirket. Ailenin üstüne yapıp kendin kullanabilirsin aylık kuruş kesmiyor hatta 2-3 ay düzenli kullandıktan sonra 500TL limit veriyor. Kullanılabilir 2-3 banka kartından bir tanesinidir kendisi. Müşteri hizmetleri en geç 30sn de açar telefonu.

En parayı uzun bir müddet kullandım hala kullanıyorum koskoca Finansbank'kın yan firması olmasına rağmen kat ve kat daha kaliteli bir şirket. Ailenin üstüne yapıp kendin kullanabilirsin aylık kuruş kesmiyor hatta 2-3 ay düzenli kullandıktan sonra 500TL limit veriyor. Kullanılabilir 2-3 banka kartından bir tanesinidir kendisi. Müşteri hizmetleri en geç 30sn de açar telefonu.
Karta yükleme nereden yapılıyor?

Enpara 18 yaş altına vermiyor, başlıkta ise tam tersi yazıyor, yoksa havale-EFT için bile geçilir.

İninal, ByNoGame Param Kart ve Papara kullandım. Bana en rahat olan Papara oldu. İninalde çekilen paralar az çok biliniyordur, fazla. Param Kart güzel fakat para yüklemek için ATM çeşitliliği az ve bu sıkıntı yaratabiliyor. Troy altyapısı olduğu içinde henüz tam gelişmediğini söyleyebilirim. Papara Kart'ın ATM çeşitliliği gayet iyi, her yerde bulabilirsin. Yüklemelerde para kesilmiyor. Mastercard olduğu için her yerde kullanabilirsin, yurtdışı alışverişlerimde sık sık kullanıyorum.

Aslında bu çok da önemli bir şey değil. Yani her bankadan bir kart alabilirsin. Mesela bende Vakıfbank Bankkart var. Fakat duyduğum kadarıyla Enpara ve Papara gibi kartlar daha iyiymiş. Kart tercihini bulunduğun yere yakın bankomatlar hangi bankanın ise o bankanın Bankkart'ını almanı tavsiye ederim. Zaten bildiğim kadarıyla tüm bankaların Bankkartları internetten alışverişe açık geliyormuş.
Kısaca bulunduğun yere yakın olan bankomatın bankasının Bankkart'ını alsan daha iyi olur.

Hocam 2 yıl İninal Kart kullandım. Açıkçası ben önermiyorum. Kestiği ücretler anlamsız ve çok.

Ziraat Bankkart kullanıyorum Steam vs. her türlü alışverişte kullanıyorum, aylık ücret vs. hiç kesinti olmuyor. Şöyle bir şey:
Eki Görüntüle 310377
aynısı :D
Ziraat Bankkart kullanıyorum Steam vs. her türlü alışverişte kullanıyorum, aylık ücret vs. hiç kesinti olmuyor. Şöyle bir şey:
Eki Görüntüle 310377
Hacı bir şey sorucam aynı kart bende var fakat internetten alışveriş yapamıyorum nasıl yapıcam?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı