18 yaş altı Bankkart kullanılmıyor mu?

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Annem ile hesabı açtırdım, kartı da aldım ama Ziraat mobilde ve Bankkart mobilde hep uyarı veriyor. Kartı aldığımda da herhangi bir şifre değiştirme vs. olmadı, kart ayarları kısmı tamamen boş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı şeyler kısıtlamalı oluyor diye biliyorum, mesela bende İş Bankası ilk imza kullanıyorum EFT veya havale yapamıyorum ya da dolar, altın alım-satım yapamıyorum.

Annem ile hesabı açtırdım, kartı da aldım ama Ziraat mobilde ve Bankkart mobilde hep uyarı veriyor. Kartı aldığımda da herhangi bir şifre değiştirme vs. olmadı, kart ayarları kısmı tamamen boş.
18 Yaş altı için ziraat çok kısıtlıyor. Neredeyse hiç kısıtlama olmayan garantiyi öneririm bende kullanıyorum.

Bazı şeyler kısıtlamalı oluyor diye biliyorum, mesela bende İş Bankası ilk imza kullanıyorum EFT veya havale yapamıyorum ya da dolar, altın alım-satım yapamıyorum.
O İş bankasına özel bir uygulama.
Kullanırsınız,18 yaş altı Ziraat hesapta sadece para gönderme yapamazsınız.Bide döviz falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı