18 yaş altı biri yaz tatilinde nerede çalışılabilir?

10. sınıf bilişim öğrencisiyim yazın bölümümde bana yardımı dokunabilecek nerelerde çalışabilirim?
Maaş verirler mi emin değilim ama bir firmanın satış ofisinde veya web sitesi üzerinden çalışan firmalarda çıraklık yapmayı deneyebilirsin ama aklına şu olmasın ben gidip sürekli kod öğreneceğim vb küçük küçük bir şeyler öğrenebilirsin. 18 altı olduğun için resmi yerlerde çalışmayı unut küçük esnaflarda yardım edebilir teknik servisler gibi ya da baktın hiç biri olmuyor internetten çalış bende bilişim 12.sınıf öğrencisiyim ama bilişimi sevdiğim söylenemez çünkü her 2 3 yılda yeni bir dil, yeni bir program çıktığı için sürekli çalışmak zorundasın eski bildiklerin yardım etmez

10. sınıf bilişim öğrencisiyim yazın bölümümde bana yardımı dokunabilecek nerelerde çalışabilirim?

Fotoğrafçı tanıdığın varsa düğünlerde fotoğraf satabilirsin parası iyidir.

Öncelikle kendini tanı. Daha gelişim çağındasın. Kendini yapmayı sevebileceğini düşündüğün işler doğrultusunda geliştirmeye bak. Öyle sanıyorum ki şu an ev geçindirmek gibi sorumlulukların yok. O yüzden en azından şu an gidip katma değeri olmayan bir işte çalışmak zorunda değilsin. (Vaktin de varken kendini geliştir) Her iş uzaktan olduğundan hoş görünür içine girdiğinde hepsinin farklı zorlukları vardır. Bu sebeple sevebileceğin, kendi yeteneklerine uygun bir iş bulmak çok önemli.

Geri
Yukarı