18 yaş altı birisi Monster veya Red Bull içerse ne olur?

Makaleler
33
Daha fazla  
Merhaba,

15 yaşındayım ve Monster 500 ML enerji içeceğini denemek istiyorum. İlk defa içeceğim. Ve bir tane de Red Bull 250 ML denemek istiyorum ama onu üzerinden birkaç gün geçtikten sonra falan içerim. Ayrıca, Monster ve Red Bull helal midir? Sizce ne zararı olabilir bana?

Merhaba,

15 yaşındayım ve Monster 500 ML enerji içeceğini denemek istiyorum. İlk defa içeceğim. Ve bir tane de Red Bull 250 ML denemek istiyorum ama onu üzerinden birkaç gün geçtikten sonra falan içerim. Ayrıca, Monster ve Red Bull helal midir? Sizce ne zararı olabilir bana?
Hiçbir zararı yok, aşırı kaçırmadıkça.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde alkol barındırmıyor. İçmeniz sizin için sağlıklı olmaz içinde yüklü miktarda şeker barındırıyor. Bir kerelik denemede bir sıkıntı oluşmaz fakat devamlı içmekte birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Yaşınız uygun değil.

Merhaba,

Hocam galiba "Red Bull'da ne demek alkol yok moruq?" esprisini duymamışsınız.

Hiçbir zararı yok, aşırı kaçırmadıkça.

İçinde alkol barındırmıyor. İçmeniz sizin için sağlıklı olmaz içinde yüklü miktarda şeker barındırıyor. Bir kerelik denemede bir sıkıntı oluşmaz fakat devamlı içmekte birçok hastalığa sebebiyet verebilir. Yaşınız uygun değil.

Şekeri günlük hayatta gene biraz fazla tüketiyorum. Yani zararı olmaz değil mi 1 kere içmeyle?

Hocam galiba "Red Bull ne demek alkol yok moruq?" esprisini duymamışsınız.

Duymadım. :)

Geri
Yukarı