18 yaş altı deneyimsiz otel işi bulma

koldaseray

Hectopat
Yer
Hawkins Indiana
Daha fazla  
Arkadaşlar 18 yaşıma girmeye 7 ay falan var. Şimdiye kadar hiçbir işte çalışmadım. Otelde çalışmak istiyorum Antalya'da. Şu an Sivas'tayım. Başvuru yapabileceğim bildiğiniz siteler var mı? Veya bana herhangi bir önerileriniz...

Bu siteye gidin, üye olun ve sonrasında istediğiniz il/ilçeyi seçerek, kendi kriterlerinize göre iş posizyonunu seçin. Antalya'da ikamet ediyorum, hayat burada Anadolu'ya göre bir tık pahalı olduğundan işçiler sezonluk olarak gelir, çalışır ve sezon bitince memleketlerine geri dönerler. Sezon açılalı bir hayli zaman olmasına rağmen hala oteller işçi arıyor. Diliniz varsa alınma şansınız artar ama oteller genelde torpille alıyor onu da belirteyim.

Arkadaşlar 18 yaşıma girmeye 7 ay falan var. Şimdiye kadar hiçbir işte çalışmadım. Otelde çalışmak istiyorum Antalya'da. Şu an Sivas'tayım. Başvuru yapabileceğim bildiğiniz siteler var mı? Veya bana herhangi bir önerileriniz...

Çocuk işçi çalıştırmak doğru değil bence.

Deneyimsiz olarak otellerde çalışmak çok çok zor maalesef. @riphrid arkadaşın da dediği gibi, torpil olmadan girebileceğinizi düşünmüyorum. Ancak yine de şansınızı deneyin tabii. Turizm sektörüne girdikten sonra çıkmak çok zor bu arada, bağımlılık yapıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı