18 yaş altı Fast-Havale/EFT yapabilir mi?

the_darkeness

Decapat
Daha fazla  
Çalıştığımdan kazandığım param vardı. Bende babamla ziraat hesabı açmaya gittik fakat mobil bankacılık 15 yaş altı için açamayacaklarını söylediler. (Yaşım 14 4-5 ay sonra 15'ime gireceğim) açılsa da hiçbir şey yapamıyorum. Bakiye görüntüleme ve IBAN'a bakma haricinde 18 yaş altı mobil uygulamada hiçbir şey yapamıyorsunuz. Soracağım soru şu, bu para gönderme falan şimdi ben hiç yapamayacak mıyım hiç ihtimali yok mu?

Not: Papara kullanın vs gibi tavsiyelerde bulunmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştığımdan kazandığım param vardı. Bende babamla ziraat hesabı açmaya gittik fakat mobil bankacılık 15 yaş altı için açamayacaklarını söylediler. (Yaşım 14 4-5 ay sonra 15'ime gireceğim) açılsa da hiçbir şey yapamıyorum. Bakiye görüntüleme ve IBAN'a bakma haricinde 18 yaş altı mobil uygulamada hiçbir şey yapamıyorsunuz. Soracağım soru şu, bu para gönderme falan şimdi ben hiç yapamayacak mıyım hiç ihtimali yok mu?

Havale gibi şeyler için şubeye gitmek lazım.

17 yaşındayım ve çalıştığım için banka hesabı oluşturduk. Oluştururken ebeveyn ile banka hesabı kurmaya izin verdiklerini söylediler. Ibanına para gönderebiliyorlar ama sen başkasına para gönderemiyorsun. Birde 18 olana kadar kredi kartına başvuramıyorsun. Sadece Banka kartı veriliyor.

Ziraat Bankasında olmuyor ama Akbank'ta mobil bankacılığa tam erişim sağlayabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı