18 yaş altı freelance iş fikirleri

17 yaşındayım bir işim var fakat evde bilgisayar başında otururken cebime ek gelir sağlamak istiyorum. Bu konularda pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim...

Bir yere girip asgari ücret çalışmak çok daha iyi olur sanki. Ama illede freelancer dersen After Effects kullanabilirsin aylık 132 TL. YouTube'da tonla bedava effect packler var onların en böyle göze profesyonel gibi duranlarını kullanıp fiyatı da ona oranla beriledinizmi çok iyi olur.

Metin2 işine gir. Sağlam bir çar yaparsan iyi para kazandırıyor, oyunun face grubundayım oyun içi para satışından günlük 200-250 kazanan bile var. Alıcı aramana gerek yok direkt alan güvenilir bir site var ama emek işi ilk zamanlar para kazanamazsın.

H

Metin2 işine gir. Sağlam bir çar yaparsan iyi para kazandırıyor, oyunun face grubundayım oyun içi para satışından günlük 200-250 kazanan bile var. Alıcı aramana gerek yok direkt alan güvenilir bir site var ama emek işi ilk zamanlar para kazanamazsın.

Hocam hayatımda ilk defa Metin2'den para kazananaı duydum :D:D:D

Bana o site ve grubu atabilir misin rica etsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki oyunu oynamıyorsun bayağıdır. Sırf 4 bin TL'ye satılan bir parça item var. Simyalar desen iyileri 1000-1500 TL. Oyunda binler dönüyor.

@Minik Kıvırcık site, grupta bu.

Hocam çok da büyük biri değilim 12. sınıfa gidiyorum. Metin2'yi oynamadım. Ama oyunlardan büyük para kazanıldığı doğrudur.

Geri
Yukarı