18 yaş altı hesap açma

mustafaaazzz

Picopat
Daha fazla  
Hocam maaş için değil çalışmıyorum. Havale EFT yapmak istiyorum velimle gideceğim. Online bankacılk kullanmak istiyorum hangi bankayı tercih ederim? 18 yaşımdan küçüğüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara diyenler güldürdü. 😂🤣🤣

İş Bankası İlk İmza açabilirsiniz. Şubeye gidip İlk İmza hesabı açtırmak istiyorum diyebilirsiniz, bazı şubeler açmıyor. Bir kişiye IBAN ile transfer yapacakken, tek seferlik o IBAN'ı şubeye kaydettirmeniz lazım. Dilediğiniz gibi EFT yapabilirsiniz.

VakıfBank veya garanti tercih edebilirsin. İkisinde de kısıtlama yok istediğini yapabilirsin. Mobil bankacılık kullanmak istediğini de şubede belirt açılır.

Açtırırken velinle gitmen lazım ve hiçbir kısıtlama olmamasını belirt.

VakıfBank veya garanti tercih edebilirsin. İkisinde de kısıtlama yok istediğini yapabilirsin. Mobil bankacılık kullanmak istediğini de şubede belirt açılır.

Sende garanti var mı velimle gitsem Online bankacılık actirsam EFT havale yapabilir miyim?

Papara'nın kendi YouTube kanalında Eylül ayında Papara'ya IBAN geleceğini söylendi. Arayüzü kolay ve temiz, işlemler hızlı, Akbank ATM'lerde işlemler ücretsiz ve geri ödeme kampanyaları mevcut. Bir bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı