18 yaş altı için banka önerisi

zSwift25

Hectopat
Daha fazla  
16 yaşındayım ve hem para biriktirmek, hem steamde oyun alımında kullanmak, hem EFT havale falan yapmak için bir banka hesabı açmak istiyorum. Bildiğiniz internet bankacılığı olan saydığım özelliklere sahip olan bir banka önerir misiniz? Teşekkürler.

Not: Velimin izni var.
Not 2: Altın hesabı döviz hesabı falan oluyormuş duyduğuma göre. Hem saydığım özelliklere sahip hem de USD döviz hesabı oluyor mu? Sanmıyorum ama olmasa da pek önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Paparadan uzak dur. Aşırı kanser eden bir para yatırma sistemi var. 18 yaş altında olduğun için büyük ihtimalle banka hesabın yok ve babanda var. Sana para gelmesi için babanında ekstra papara sanal kart hesabı açıp sana vereceği paraya ilk oraya atması gerek. Para geldikten sonra senin papara kartına atıcak falan. Gereksiz uzun ve zaman alan bir süreç Bana kalırsa 18 olana kadar İş bankası İlk imza yeterli olur bence. Daha sonra onu kendi hesabına bağlarsın.

Hocam Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, Garanti, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine gittim birisi bile bana hesap açmadı. Sonrasında yakınımızda bir iş bankası şubesi varmış oradan gidip sonunda açtırdım. İş Bankası - İlk İmza havale/eft alabiliyorsunuz, fakat havale/eft yapmak istiyorsanız yapacağınız kişinin ibanını tek seferlik şubeye kaydettirmeniz gerek.

Kesinlikle Paparadan uzak dur. Aşırı kanser eden bir para yatırma sistemi var. 18 yaş altında olduğun için büyük ihtimalle banka hesabın yok ve babanda var. Sana para gelmesi için babanında ekstra papara sanal kart hesabı açıp sana vereceği paraya ilk oraya atması gerek. Para geldikten sonra senin papara kartına atıcak falan. Gereksiz uzun ve zaman alan bir süreç Bana kalırsa 18 olana kadar İş bankası İlk imza yeterli olur bence. Daha sonra onu kendi hesabına bağlarsın.
İş bankası eft havale falan kısıtlıyor diyorlar.

İban yoluyla para atılıyor. Ama değişmiştir onu bilemem.

İban yoluyla para atılıyor. Ama değişmiştir onu bilemem.
Evet eskiden öyleydi ama değişmiş şimdi.

İş bankası eft havale falan kısıtlıyor diyorlar.
18 altında olduğun için kısabilir ama çok kısacağını sanmıyorum. Bilgisayar alabilecek kadar limit bırakır. Ama emin değilim araştır istersen.

Geri
Yukarı